Rozváděčový systém xEnergy Light - ověření návrhu a dokumentace

Typově zkoušený rozváděčový systém xEnergy Light nabízí jednoduché a spolehlivé řešení pro výrobu výkonových rozváděčů do 1600 A. Při jeho návrhu je vhodné používat program E-Config, který pohlídá správnost konfigurace a pomůže s vygenerováním a vyplněním dokumentace.

V tomto videu si ukážeme proces návrhu a ověření přívodního i vývodového pole s výkonovými jističi.

Živý přenos

 

Jak položit dotaz? I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu zde.

xEnergy Light

xEnergy Light je rozváděčový systém společnosti Eaton do 1600 A, typově ověřený dle ČSN EN 61439-2. Rozváděčové skříně jsou vyrobeny z ocelového plechu a zajišťují vysokou míru spolehlivosti a bezpečnosti.

Systém xEnergy Light je univerzální a lze ho využít k výrobě hlavních rozváděčů pro rozvod energie, podružných rozváděčů, nebo rozváděčů pro řízení, měření a regulaci Systém xEnergy Light se vyznačuje snadnou a rychlou montáží. K dispozici je více než 55 rozměrů skříní.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit

Chcete připomenout začátek vysílání?

Zadejte své jméno a e-mail do formuláře níže a my Vám cca 30 minut před začátkem vysílání živého přenosu pošleme e-mail s připomenutím, abyste vysílání nezmeškali.