Ochrana a řízení motorů

Potřebujete ochránit motor ve vaší aplikaci? Potřebujete jej spouštět na přímo nebo snad řídit jeho otáčky? Seznámíme Vás s našimi přístroji, které si s tím snadno poradí.

Záznam živého přenosu

 

Selektivita mezi jisticími přístroji

V případě zkratu má vypnout pouze nejbližší přístroj na straně zátěže. To znamená, že vypne pouze přiřazený přístroj, zatímco předřazený přístroj zůstane sepnutý. Selektivita mezi přístroji v sérii poskytuje dobrou odolnost proti nežádoucím vypnutím, které mohou být způsobeny přetíženími nebo zkratovými proudy. Jedná se o správné ochranné řešení ve všech kritických situacích, kde jsou kladeny vysoké nároky na nepřetržitost provozu. Selektivita je velmi důležitým rysem elektrické instalace a je v mnoha elektrických normách uvedena jako základní podmínka pro spolehlivou a bezpečnou instalaci.

Společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak i průmyslové aplikace. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru, přísné politice jakosti a know-how uplatněným při výrobě jsou přístroje Eaton vysoce spolehlivé i v těch nejnáročnějších podmínkách a zaručují optimální ochranu osob, rozvodů a zařízení.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit
Zobrazit více informací.Zobrazit

Eaton mánie – prodejní akce vybraných produktů EATON

Zúčastněte se prodejní akce EATON mánie, sbírejte body a vyměňte je za atraktivní dárky na letní dovolenou. Za registraci obdržíte 50 bodů, dalších extra 90 bodů můžete získat za zhlédnutí našich webcastů v rámci Eaton On-line Tour. Zhlédněte naše přednášky vysílané po spuštění Eaton mánie, stáhněte si materiály k tématu a zadejte e-mailovou adresu, pod kterou jste se zaregistrovali v Eaton mánii a automaticky tak získáte 10 bodů za zhlédnutý webinář. Více informací o získání extra bodů a jednotlivých přednáškách získáte na našich stránkách www.eaton.cz