Nová řada frekvenčních měničů DM1

Potřebujete řídit otáčky motoru ve vaší aplikaci a nemáte dost prostoru? Nová řada frekvenčních měničů DM1 je tu pro vás.

Živý přenos

 

Jak položit dotaz? I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu zde.

Frekvenční měniče PowerXL DM1

Frekvenční měniče PowerXLTM DM1 kombinují maximální funkcionalitu a malé rozměry. Zařízení lze použít v omezených prostorách, které přesto vyžadují funkcionalitu standardních univerzálních měničů. To zahrnuje aplikace čerpadel i HVAC, dále také ovládání konvenčních motorů, jako jsou například asynchronní motory nebo motory s permanentními magnety. K dispozici v jednofázové (115/230 V) a třífázové (400/600 V) verzi, pro rozsah výkonu až do 22 kW. Standardní součástí verze DM1 Pro je funkce „Safe torque off“ (STO) a rozsáhlé komunikační protokoly.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit

Chcete připomenout začátek vysílání?

Zadejte své jméno a e-mail do formuláře níže a my Vám cca 30 minut před začátkem vysílání živého přenosu pošleme e-mail s připomenutím, abyste vysílání nezmeškali.