Chytrý dům s xComfort Bridge

Požadujete skutečně úspornou regulaci vytápění? Jedete do práce a nevíte zdali jste vypnuli žehličku či stáhli topení? Nebo jen chcete zapnout bojler a topení ještě než dorazíte na chatu? Jděte na to chytře!

Do elektroinstalace doplňte bezdrátové sady Go Wireless a instalujte chytrou jednotku xComfort Bridge s bezdrátovou komunikací. Takto můžete pohodlně ovládat jakýkoli spotřebič a osvětlení včetně regulace vytápění a to i na dálku ze svého smartphonu. Na praktickém příkladu si ukážeme jak snadno jednotlivé komponenty nainstalovat, ovládat a nakonfigurovat přímo z mobilní aplikace. Řešení je vhodné nejen pro novostavby, ale hlavně pro modernizace stávajícího bydlení.

 

Živý přenos

 

Jak položit dotaz? I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu zde.

Chytrá jednotka xComfort Bridge

Comfort Bridge je nová chytrá jednotka pro ovládání inteligentních elektroinstalací se snadným nastavením a ovládáním pomocí mobilní aplikace. Jednoduché a uživatelsky příjemné nastavování a ovládání zaručuje snadnou a rychlou instalaci ať už začínáte s chytrými instalacemi nebo jste již zkušený programátor chytrých domů a bytů. Není nutné žádné programové vybavení ani znalosti programování a představuje ovládací jednotku, která je opravdu smart. Začněte instalací naprogramované Stmívací sady Go Wireless s xComfort Bridge & ovládání smartphonem nebo použijte chytrou jednotku xComfort Bridge a spínací/stmívací sady Go Wireless a získáte základ chytré elektroinstalace, kterou můžete v budoucnu snadno rozšiřovat.

Kontaktujte Eaton – užitečné odkazy

Materiály z webináře budou k dispozici ke stažení po odvysílání webcastu. Stáhnout
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby Vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, vyplňte formulář níže. Do formuláře nám napište, o co máte zájem. Co nejdříve se Vám ozveme.Chci poradit

Chcete připomenout začátek vysílání?

Zadejte své jméno a e-mail do formuláře níže a my Vám cca 30 minut před začátkem vysílání živého přenosu pošleme e-mail s připomenutím, abyste vysílání nezmeškali.