Spuštění nových webových stránek nkt cables

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak mnozí z Vás již mohli zaregistrovat, tak na začátku dubna 2012 spustila nkt cables své nové webové stránky na adrese www.nktcables.cz.  Webová prezentace nejvýznamnější tuzemské kabelovny prošla zásadní designovou, obsahovou i technologickou modernizací.

Oproti bývalým stránkám se vyznačuje jednodušší strukturou, přehlednějším vzhledem a vyšší uživatelskou přívětivostí.

nkt_web1

Z technologických úprav je tou nejzásadnější kompatibilita s moderními webovými prohlížeči (Chrome, Opera, Safari a novější verzi MSIE) a adaptabilita, což v praxi znamená, že se automaticky přizpůsobí moderním technologiím, jako jsou tablety i chytré telefony. Web běží na platformě Sitecore® a je postaven na technologii HTML5 a CSS 3, která nabízí dostatek možností pro další kreativní i technologický rozvoj. Všechny tyto úpravy se netýkaly pouze našich lokálních CZ stránek, ale i všech 10 jazykových mutací, které vycházejí z globálního know-how skupiny nkt cables.

nkt_web2

Naše nové webové stránky jsme rozčlenili do několika sekcí, přičemž některé jsou zcela nové. Tento krok by měl napomoci snadnější orientaci pravidelných i nových návštěvníků našich stránek. Mezi nové sekce patří např. Naše řešení, Podpora nebo Kariéra. Nejnáročnější sekce z hlediska přípravy byly Produkty, které obsahují naše katalogové listy (nyní celkem 178 výrobků s obrázkem, stručným popisem, katalogovým listem ve formátu PDF a kontaktní osobou pro zákazníka) a Naše řešení, kde se nachází strukturovaný přehled všech našich výrobků a služeb řazených z pohledu zákazníka. V této sekci je umístěna velmi názorná animace, která návštěvníky provede celým světem nkt cables. Velkou výhodou našich stránek je, že naši stávající i potenciální zákazníci najdou na úvodní stránce vždy aktuální ceny kovů (mědi a hliníku), tzv. dopočty pro kabelářský průmysl. Kromě jiného bylo naší snahou také co nejvíce personifikovat web tak, aby měl návštěvník vždy možnost obrátit se na někoho z obchodního týmu se svým případným dotazem.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Oblíbené normy

Najdete nás na Facebooku