Spuštění nových webových stránek nkt cables

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak mnozí z Vás již mohli zaregistrovat, tak na začátku dubna 2012 spustila nkt cables své nové webové stránky na adrese www.nktcables.cz.  Webová prezentace nejvýznamnější tuzemské kabelovny prošla zásadní designovou, obsahovou i technologickou modernizací.

Oproti bývalým stránkám se vyznačuje jednodušší strukturou, přehlednějším vzhledem a vyšší uživatelskou přívětivostí.

nkt_web1

Z technologických úprav je tou nejzásadnější kompatibilita s moderními webovými prohlížeči (Chrome, Opera, Safari a novější verzi MSIE) a adaptabilita, což v praxi znamená, že se automaticky přizpůsobí moderním technologiím, jako jsou tablety i chytré telefony. Web běží na platformě Sitecore® a je postaven na technologii HTML5 a CSS 3, která nabízí dostatek možností pro další kreativní i technologický rozvoj. Všechny tyto úpravy se netýkaly pouze našich lokálních CZ stránek, ale i všech 10 jazykových mutací, které vycházejí z globálního know-how skupiny nkt cables.

nkt_web2

Naše nové webové stránky jsme rozčlenili do několika sekcí, přičemž některé jsou zcela nové. Tento krok by měl napomoci snadnější orientaci pravidelných i nových návštěvníků našich stránek. Mezi nové sekce patří např. Naše řešení, Podpora nebo Kariéra. Nejnáročnější sekce z hlediska přípravy byly Produkty, které obsahují naše katalogové listy (nyní celkem 178 výrobků s obrázkem, stručným popisem, katalogovým listem ve formátu PDF a kontaktní osobou pro zákazníka) a Naše řešení, kde se nachází strukturovaný přehled všech našich výrobků a služeb řazených z pohledu zákazníka. V této sekci je umístěna velmi názorná animace, která návštěvníky provede celým světem nkt cables. Velkou výhodou našich stránek je, že naši stávající i potenciální zákazníci najdou na úvodní stránce vždy aktuální ceny kovů (mědi a hliníku), tzv. dopočty pro kabelářský průmysl. Kromě jiného bylo naší snahou také co nejvíce personifikovat web tak, aby měl návštěvník vždy možnost obrátit se na někoho z obchodního týmu se svým případným dotazem.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku