Poznejte, o kolik snazší může být projektování

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Objevte snadnější a rychlejší projektování. Společnost EPLAN ve spolupráci s vybranými partnery v průběhu veletrhu AMPER 2019 připravili malou hru, prostřednictvím které se nejen blíže seznámíte s databází EPLAN Data Portal, ale v níž i každý účastník obdrží zajímaví dárek v podobě Rubikovi kostky.

Rubikova kostka symbolizuje mnohorozměrnost a současně jednoduché ovládání databáze EPLAN Data Portal.

Veletrh Amper se koná ve dnech 19. – 22. března 2019 na brněnském výstavišti a společnost EPLAN naleznete hned u vstupu do haly P ve stánku 4.02.

EPLAN Data Portal hrou 1

Jak se do hry zapojit?

  1. Do hry se můžete zapojit ve dnech 19. – 21. 3. 2019
  2. Najděte mezi vystavovateli aspoň 4 výrobce z databáze EPLAN Data Portal – u každého z nich získáte samolepku s logem firmy.
  3. Nalepte samolepky do rámečku na zadní straně této karty.
  4. Vyplněnou kartičku vyměňte u stánku EPLAN (pavilon P, stánek 4.02) za svou odměnu.

Co je EPLAN Data Portal?

On-line databáze umožňující bezplatný přístup k datům mnoha výrobců komponent, která mohou být jednoduše přetažena pomocí myši přímo do projektové dokumentace bez nutnosti překreslování. Stačí se jen zaregistrovat na: www.eplandataportal.com.

Na svém stánku navíc představí společnost EPLAN nové systémy eView a EPLAN Cogineer, které umožní spolupráci a sdílení dat prostřednictvím cloudových řešení. Díky novému technologickému přístupu zajistí hlubší automatizaci inženýrských procesů a zpřístupnění projektových metadat napříč inženýrským procesem s ohledem na vysokou bezpečnost dat.

Dalším nosným tématem budou inženýrské procesy „pod lupou“ zaměřené hlavně na standardizaci, možnost konfigurace a vysokou efektivitu při návrhu a realizaci zakázky. Podrobně se také můžete na stánku seznámit s propojením EPLAN a TIA portálu, novinky platformy EPLAN verze 2.8 včetně praktických ukázek z oblasti projektování PLC, svorek a správy maker.

EPLAN Software & Service
AMPER 2019 - hala P, stánek 4.02
www.eplan.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, leden 2023

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Již 30 let měříte s námi - Blue Panther Dodávky měřicích přístrojů, multimetry, osciloskopy, termokamery, revizní přístroje, zkoušečky, analyzátory a jiné od výrobců Fluke, Kyoritsu, Chauvin Arnoux, Teledyne LeCroy, Schleich, Elspec, Extech a dalších.

Najdete nás na Facebooku