Velké otevření TME na Afriku a Blízký východ!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Transfer Mulitsort Elektronik dobývá nové trhy, doposud opomíjené mnoha evropskými dodavateli!

Více než 800 vedoucích výrobců elektronických součástek se přestalo starat, jak dodat svůj sortiment do Tanzánie či Bahrajnu... To je už naše starost!

Pro zákazníky z Afriky a Blízkého východu jsme spustili stránky www.tme24.com a nové oddělení prodeje, které zajišťuje obsluhu v angličtině, francouzštině, arabštině a svahilštině.

TME pro afrikuCo najdou naši zákazníci na platformě tme24.com?

  • informace o ceně a dodací lhůtě do zvolené země;
  • od roku 2017 servis objednávek online.

Zohlednění Afriky a Blízkého východu v politice TME je důležitým prvkem realizace naší mise, kterou je dodávání součástek do různých koutů světa co nejrychleji a co nejlevněji.

A to není všechno!

TME podporuje vzdělávání v Africe a na Blízkém východě organizováním workshopů a dodáváním elektronických a elektrotechnických součástek, komponent dílenského vybavení a průmyslové automatizace vzdělávacím institucím.
Otázky a prosby v této oblasti zasílejte prosím na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktuje prosím:
TME Africa & Middle East
ul. Łagiewnicka 33a, 30-417 Kraków, Polska
tel. +48 42 293 52 99,
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (severní Afrika a Střední východ),
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (subsaharská Afrika)

O firmě Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik, existující od roku 1990, je v současnosti jedním z největších evropských dodavatelů elektronických a elektrických součástek, dílenského vybavení a průmyslové automatizace. Firma zaměstnává téměř 600 pracovníků v ústředí v Polsku a dceřiných společnostech v dalších zemích. TME nabízí téměř 200 000 elektonických součástek od známých světových výrobců, které distribuuje do 130 zemí světa. Více informací o firmě naleznete na www.tme.eu.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2022

Číslo je zaměřené na průmyslovou robotiku, PLC, průmyslové počítače, řídicí systémy a operátorské panely.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku