S technikou Danfoss může být každý dům vytápěn chytřeji, s větší energetickou účinností a lepším komfortem

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Danfoss Eco™, druhá generace chytrých termostatických radiátorových hlavic, a stávající systém Danfoss Link™ vytvářejí dohromady soubor řešení, která jsou vhodná pro každé vytápění.

V současné době stále více lidí hledá způsoby, jak snížit své účty za energie prostřednictvím řízení distribuce tepla a přesnou regulací teploty. Jak roste zájem o chytré aplikace pro vytápění, tak se rozšiřuje také sortiment inovativních produktů Danfoss Smart Heating. Produkty Danfoss Smart Heating umožňují uživatelům nastavit vytápění svých domácností podle jejich denního rozvrhu. Tím se zvýší komfort a dosáhne úspor energie až 30 %.

Ať žijete v malém bytě nebo velkém rodinném domě, vždy se vyplatí uvažovat o chytrém vytápění, protože to nejen zvýší úspory energie, ale také to přinese do vašeho domova více komfortu. Společnost Danfoss zmodernizovala a rozšířila svou nabídku inovativních řešení pro každý domov – bez ohledu na jeho velikost.

Termostatické hlavice Danfoss Eco™ vám umožňují kompletně ovládat vaše radiátorová otopná tělesa prostřednictvím rozhraní Bluetooth, a představují tak vhodné autonomní řešení, žijete-li v malém bytě nebo domě. Danfoss Link™ je kompletní řešení chytrého vytápění, které vám umožňuje plně ovládat vytápění celého domu, včetně radiátorů a podlahového vytápění (elektrického i teplovodního) kdykoliv a odkudkoliv. Systém komunikuje prostřednictvím WiFi a umožňuje vám prostřednictvím Danfoss App nastavit individuální teplotu pro každou místnost vašeho domu podle rozvrhu vytápění respektujícího váš každodenní život.

Danfoss Eco Smartphone 1

Termostatická hlavice Danfoss Eco™ byla v srpnu oceněna porotou Red Dot pro vysoce kvalitní design. Během několika dní experti zkoumali, projednali a vyhodnotili více než 8 600 projektů a rozhodli se udělit ocenění Red Dot za vysokou kvalitu designu a tvůrčí úspěch termostatické hlavici Danfoss Eco™. Ocenění Red Dot představuje skvělý úspěch, který ukazuje, proč investování do kvalitního designu vytváří tak pozitivní rozdíl. Dalším velkým úspěchem je ocenění German design Award, které získala opět termostatická hlavice Danfoss Eco™ v Německu.

Snadná instalace a úplná kontrola

Řešení pro chytré vytápění Danfoss Eco™ a Link™ jsou založená na stejné filozofii: obě se snadno instalují, jejich ovládání je lehce pochopitelné a použití je jednoduché pro profesionály i pro koncové uživatele. Umožňují spolehlivě a bezpečně šetřit energii a zvyšovat komfort bydlení.

Všechna řešení Danfoss Smart Heating jsou vytvořena s cílem zaručit snadný přechod k chytrému vytápění. Snadno se instalují, konfigurují se krok za krokem pomocí průvodce a jsou kompatibilní s 90 % radiátorových ventilů. Jakmile jsou nainstalovány, je možné je prostřednictvím intuitivně ovládané a uživatelsky přívětivé aplikace Danfoss App naprogramovat podle vašeho denního rozvrhu.

Danfoss Eco Smartphone 2

Komfortní volba

Aplikace Danfoss App zjednodušuje nastavení vašeho domácího vytápění. Topení můžete nastavit podle vašeho denního programu, takže váš dům je komfortně vytopen, když jste doma, a chladnější, když je prázdný. Aplikace Danfoss App spolu s osvědčenou a proslulou stabilitou regulace teploty termostaty Danfoss pomáhá zajistit ideální vnitřní klima.

Řešení Danfoss Smart Heating ale nabízejí více než jen uživatelsky přívětivé zajištění komfortu: přinášejí také výrazný potenciál úspor energie. Na rozdíl od manuálních termostatických hlavic mohou elektronické termostatické hlavice v době, kdy je to vhodné, automaticky deaktivovat vytápění, a tak je možné lépe řídit spotřebu a dosahovat na vašem účtu za vytápění velkých úspor.

Danfoss Eco Smartphone 4

Zabezpečené řešení

Další výhodou nových řešení Danfoss Smart Heating je integrace s nejnovějšími postupy zabezpečení dat, ochrana osobním kódem PIN a lokální ukládání dat. Při komunikaci mezi vaším chytrým telefonem a řešením pro chytré vytápění zajišťuje Danfoss maximální úroveň zabezpečení kontinuálním monitorováním a zdokonalováním technických a organizačních opatření.

Nabídkou kompletního řešení Danfoss Link™ nebo zjednodušeného řešení v podobě samostatných termostatických hlavic Danfoss Eco™ přináší Danfoss řešení chytrého vytápění pro potřeby každého domu a bytu.

Proč je tedy řešení Danfoss Smart Heating to pravé? Odpověď je jednoduchá: je to snadná cesta k chytrému vytápění. Řešení Danfoss Smart Heating je možné získat u místních prodejců, online nebo prostřednictvím lokálních topenářských firem.

Více informací získáte a správné řešení najdete na smartheating.danfoss.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2019

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
IO-Link pro jednodušší instalace IO-Link je odpovědí na otázku, jak stavět stroje efektivnější, flexibilnější a výdělečnější.
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.