Řešení pro značení výrobků z nízkokapacitní produkce

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Někdy může být časové náročné najít omezené množství průmyslových etiket na označení výrobků z nízkoobjemové produkce. Díky tiskárně etiket BBP37 Multicolour & Cut nabízí společnost Brady řešení.

Tiskárna uživatelům umožňuje navrhovat, tisknout a vysekávat i malá množství spolehlivých etiket na výrobky, které lze vytisknout v mnoha tvarech, velikostech a barvách.

Přizpůsobte si etikety na výrobky podle potřeby

Pomocí tiskárny etiket BBP37 Multicolour & Cut lze i malá množství průmyslových identifikačních etiket snadno tisknout a vysekávat, kdykoli třeba. Tiskárna BBP37 nabízí termální tisk a řez v osách X/Y pro vytváření vysoce přizpůsobitelných etiket v různých tvarech, velikostech a barvách, které lze dle potřeby používat na identifikaci různorodých výrobků.

BBP37 Multicolour Cut 1

Mimořádná spolehlivost

Tiskárna etiket BBP37 je kompatibilní se spolehlivými etiketami z polyesteru a polyimidu od společnosti Brady, které jsou odolné vůči extrémním teplotám až do 300 °C, agresivním chemickým látkám a rozpouštědlům, abrazi a venkovnímu prostředí. Tyto etikety, které se nabízejí s vyspělými adhezivy, drží přilepené a zůstávají čitelné i během těch nejnáročnějších průmyslových procesů. Specifikace jednotlivých etiket, které lze tisknout pomocí tiskárny etiket BBP37, jsou k dispozici v technických listech společnosti Brady.

BBP37 Multicolour Cut 2

Snadně si navrhněte svou etiketu

Snadno si navrhněte i tu nejsložitější identifikační etiketu na výrobky pomocí aplikace Vlastní návrhář ze systému Brady Workstation. Před tiskem návrhů etiket pomocí tiskárny BBP37 určete tvar, velikost a barvu, doplňte text, čárové kódy nebo data ze systémů ERP. Systém Brady Workstation obsahuje bezplatnou funkci základního designu etiket a 30denní bezplatné zkušební období, aby si uživatelé mohli před upgradem vyzkoušet pokročilejší aplikace na design etikety.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, únor 2020

Číslo je zaměřené na osvětlovací techniku a software

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Turck na veletrhu Amper 2020 Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti. Přijďte se přesvědčit ve dnech 17.-20.3.2020. Hala V, stánek 2.06.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.