Nová otočná etiketa pro rychlejší řešení potíží s kabeláží

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rychlá identifikace kabelu může být důležitá jak v datacentrech, tak v jiných průmyslových podmínkách. Nová otočná etiketa společnosti Brady Corporation zrychlí a zefektivní řešení potíží, protože uživatelům umožňuje snadno otočit etiketu na kabelu a podívat se na tištěný text z libovolného úhlu.

Rychlejší řešení potíží

Nová samolaminovací verze otočné etikety B-427 od společnosti Brady zvyšuje rychlost identifikace kabeláže, protože ji lze přečíst z libovolného úhlu. Díky nelepivé oblasti pro tisk a průhlednému samolepicímu laminátu, který se omotá kolem kabelu, lze etiketou snadno otáčet. Rychlejší identifikace kabelu může být velmi užitečná při řešení potíží, navíc zkracuje dobu prostojů a snižuje počet lidských chyb (například odpojení nesprávného kabelu).

otocne etikety 1

Spolehlivá etiketa, kterou lze vytisknout na místě

Nová otočná etiketa je součástí nabídky spolehlivých průmyslových etiket společnosti Brady určených pro kabely a komponenty. Etikety drží na místě a zůstávají čitelné i při dlouhodobém používání. Lze je snadno navrhnout pomocí aplikací Brady Workstation tak, aby obsahovaly text, sériové číslo, čárový kód nebo QR kód, případně jiné údaje, a pak je vytisknout na tiskárně Brady.

otocne etikety 2

Kompletní podpora

Vedle spolehlivých etiket, aplikací pro design etiket a tiskáren nabízí společnost Brady řešení identifikace šitá na míru prostřednictvím poradenského přístupu přímo na pracovišti. Řešení identifikace od společnosti Brady jsou vždy dostupná v místě potřeby díky široké a globální síti distributorů. Jakmile je řešení zavedeno, jsou pro případ jakýchkoli dotazů k dispozici zákaznická i technická podpora.

BRADY Česká republika
www.brady.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2019

Číslo je zaměřené na rozváděčovou techniku, datová centra, měřicí a zkušební techniku

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.