Nová otočná etiketa pro rychlejší řešení potíží s kabeláží

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Rychlá identifikace kabelu může být důležitá jak v datacentrech, tak v jiných průmyslových podmínkách. Nová otočná etiketa společnosti Brady Corporation zrychlí a zefektivní řešení potíží, protože uživatelům umožňuje snadno otočit etiketu na kabelu a podívat se na tištěný text z libovolného úhlu.

Rychlejší řešení potíží

Nová samolaminovací verze otočné etikety B-427 od společnosti Brady zvyšuje rychlost identifikace kabeláže, protože ji lze přečíst z libovolného úhlu. Díky nelepivé oblasti pro tisk a průhlednému samolepicímu laminátu, který se omotá kolem kabelu, lze etiketou snadno otáčet. Rychlejší identifikace kabelu může být velmi užitečná při řešení potíží, navíc zkracuje dobu prostojů a snižuje počet lidských chyb (například odpojení nesprávného kabelu).

otocne etikety 1

Spolehlivá etiketa, kterou lze vytisknout na místě

Nová otočná etiketa je součástí nabídky spolehlivých průmyslových etiket společnosti Brady určených pro kabely a komponenty. Etikety drží na místě a zůstávají čitelné i při dlouhodobém používání. Lze je snadno navrhnout pomocí aplikací Brady Workstation tak, aby obsahovaly text, sériové číslo, čárový kód nebo QR kód, případně jiné údaje, a pak je vytisknout na tiskárně Brady.

otocne etikety 2

Kompletní podpora

Vedle spolehlivých etiket, aplikací pro design etiket a tiskáren nabízí společnost Brady řešení identifikace šitá na míru prostřednictvím poradenského přístupu přímo na pracovišti. Řešení identifikace od společnosti Brady jsou vždy dostupná v místě potřeby díky široké a globální síti distributorů. Jakmile je řešení zavedeno, jsou pro případ jakýchkoli dotazů k dispozici zákaznická i technická podpora.

BRADY Česká republika
www.brady.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku