Kompletní obráběcí hlavy HITECO

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Představujeme žhavé novinky v oblasti kompletních obráběcích hlav HITECO. Konkrétně se jedná o rozšíření řady TILT 90° o dvě nové série – TILT V a TILT W. Charakteristickým znakem řady TILT je uložení vřetene v úhlu 90° a vysoký rozsah výkonů od 8,5 kW až do 30 kW.

Díky vysokému výkonu a preciznosti je možné dosáhnout rychlosti nástroje až 24 000 ot/min.
Obráběcí hlavy HITECO řady TILT se vyznačují i přidanou konfigurací 5 - té osy, nejen v horizontálním, ale i vertikálním směru uložení. Nespornou výhodou rovněž zůstává i možnost volby mechanické aretace, ta je dostupná jak pro 4 - tou, tak i 5 - tou osu. Díky tomu lze celé zařízení nastavit zcela přesně podle stanovených požadavků, navíc bez zbytečných obav týkajících se nechtěného pohybu zařízení.

Charakteristika série TILT V

  • výkon: 15 - 25 kW
  • výstupní rychlost: 6 000 - 24 000 ot/min
  • připojovací rozhraní vřetene: HSK 63A/HSK 63F
  • úhel uložení vřetene: 90°

Hiteco tilt v

Charakteristika série TILT W

  • výkon: 15 - 28 kW
  • výstupní rychlost: 10 000 - 24 000 ot/min
  • výstupní rozhraní vřetene: HSK 63A
  • úhel uložení vřetene: 90°

Hiteco tilt w

Obráběcí hlavy HITECO

Nabízíme širokou škálu obráběcích hlav značky HITECO (výrobní divize vřeten pro SCM GROUP), s horizontálním, tak i vertikálním směrem uložení. U obou variant je možné zvolit mechanickou aretaci, jak pro 4-tou tak i 5-tou osu. Obráběcí hlavy jsou dostupné v uložení vřetene pod úhlem 50° nebo 90° stupňů a ve výkonech od 8,5 - 30 kW, díky čemuž je možné dosáhnout velmi vysokých rychlostí. Rozhraní nástrojů vřetene je HSK (HSK 63A/E, HSK 80F/85S, HSK 63E, HSK 63A, HSK63F).
Produkty značky HITECO pracují v provozech zabývajících se zpracováním dřeva, plastů, kompozitních materiálů a kovů. V praxi se jedná například o výrobu nábytku, automobilového průmyslu nebo letectví.

Chcete-li se dozvědět více o obráběcích hlavách, agregovaných jednotkách, vřetenových motorech a širokém příslušenství, pak navštivte naše internetové stránky nebo se přímo obraťte na naše specialisty na telefonu +420 577 700 150 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2019

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
IO-Link pro jednodušší instalace IO-Link je odpovědí na otázku, jak stavět stroje efektivnější, flexibilnější a výdělečnější.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.