Společnost EPLAN získala cenu Automation Award 2020

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Poskytovatel softwarových řešení EPLAN získal letošní cenu Automation Award v kategorii „Digitalizace“. Oceněným řešením je EPLAN eVIEW, cloudový software pro sdílení, připomínkování a schvalování projektů.

Tímto výročním oceněním, které se obvykle předává na veletrhu Smart Product Solutions (SPS), vyznamenává magazín elektro Automation nejinovativnější přístupy k automatizačním řešením.

Cena Automation Award byla udělena mediální skupinou Konradin Publishing Group na zakončení veletrhu virtuální automatizace SPS Connect 26. listopadu 2020. Již v říjnu porota nominovala EPLAN eVIEW a další dvě řešení do kategorie „Digitalizace“. Porota se skládá z členů vědecké a výzkumné komunity, asociací a redakce časopisu. Prof. Dr.-Ing. Oliver Riedel ze stuttgartského Institutu pro řídicí technologie obráběcích strojů, Florian Löber z Asociace pro elektrotechnickou automatizaci a Michael Corban z vydavatelství Konradin Publishing vyhodnotili přihlášená řešení a jako každý rok nominovali po třech řešeních pro kategorie „Technologie“ a „Digitalizace“.
Po nominačním procesu byli k hlasování vyzváni čtenáři obchodní publikace elektro Automation. Výsledky jsou následující: řešení EPLAN eViEW vyhrálo Automation Award v Digitalizaci, zatímco první místo v kategorii Technologie získala společnost ISG s řešením TwinStore. Jelikož se veletrh letos uskutečnil pouze ve virtuálním formátu, nedošlo tentokrát na slavnostní předávání cen.

Automation Award 2020 2

Předsevzetí v oblasti cloudového vývoje naplněna

Jsme velmi potěšeni, že čtenáři časopisu elektro Automation zvolili naše cloudové řešení EPLAN eVIEW číslem jedna v kategorii Digitalizace,“ říká Hauke Niehus, Viceprezident pro cloudová řešení společnosti EPLAN. „Potvrzuje to náš silný závazek k inovativnímu vývoji softwaru v oblasti cloudu.“ Ředitel pro cloudová řešení ve společnosti EPLAN Thomas Michels dodává: „EPLAN eVIEW má různé aspekty. Z rychlého a snadného přístupu k projektu těží nejen uživatelé EPLAN v projekci, ale i zákazníci, a dokonce i další obchodní partneři.“

Automation Award 2020 2

Komunikace a spolupráce v cloudu

EPLAN eVIEW umožňuje transparentně zpřístupnit data generovaná a rozšiřovaná v platformě EPLAN všem účastníkům projektu a zainteresovaným stranám v celém inženýrském a výrobním procesu – od projekce přes výrobu a montáž až po servis a údržbu. Uživatelé si mohou zobrazit data projektu a komentovat změny. Tento software jednoduše a intuitivně provede uživatele připomínkovacím (tzv. redlining) a schvalovacím procesem, podporuje komunikaci mezi projekčním týmem, montážními techniky a údržbou. Jasně definovaná přístupová práva zajišťují bezpečnost dat.
To umožňuje snadnou komunikaci a spolupráci: napříč projekty, obory a společnostmi. Různá oddělení, dodavatelé, a dokonce i obchodní partneři spolupracují „bezpapírově“, bezpečně a transparentně – s daty přímo z cloudu.

Více se dozvíte na: www.eplan.cz/reseni/eplan-epulse/eplan-eview

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku