Společnost EPLAN získala cenu Automation Award 2020

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Poskytovatel softwarových řešení EPLAN získal letošní cenu Automation Award v kategorii „Digitalizace“. Oceněným řešením je EPLAN eVIEW, cloudový software pro sdílení, připomínkování a schvalování projektů.

Tímto výročním oceněním, které se obvykle předává na veletrhu Smart Product Solutions (SPS), vyznamenává magazín elektro Automation nejinovativnější přístupy k automatizačním řešením.

Cena Automation Award byla udělena mediální skupinou Konradin Publishing Group na zakončení veletrhu virtuální automatizace SPS Connect 26. listopadu 2020. Již v říjnu porota nominovala EPLAN eVIEW a další dvě řešení do kategorie „Digitalizace“. Porota se skládá z členů vědecké a výzkumné komunity, asociací a redakce časopisu. Prof. Dr.-Ing. Oliver Riedel ze stuttgartského Institutu pro řídicí technologie obráběcích strojů, Florian Löber z Asociace pro elektrotechnickou automatizaci a Michael Corban z vydavatelství Konradin Publishing vyhodnotili přihlášená řešení a jako každý rok nominovali po třech řešeních pro kategorie „Technologie“ a „Digitalizace“.
Po nominačním procesu byli k hlasování vyzváni čtenáři obchodní publikace elektro Automation. Výsledky jsou následující: řešení EPLAN eViEW vyhrálo Automation Award v Digitalizaci, zatímco první místo v kategorii Technologie získala společnost ISG s řešením TwinStore. Jelikož se veletrh letos uskutečnil pouze ve virtuálním formátu, nedošlo tentokrát na slavnostní předávání cen.

Automation Award 2020 2

Předsevzetí v oblasti cloudového vývoje naplněna

Jsme velmi potěšeni, že čtenáři časopisu elektro Automation zvolili naše cloudové řešení EPLAN eVIEW číslem jedna v kategorii Digitalizace,“ říká Hauke Niehus, Viceprezident pro cloudová řešení společnosti EPLAN. „Potvrzuje to náš silný závazek k inovativnímu vývoji softwaru v oblasti cloudu.“ Ředitel pro cloudová řešení ve společnosti EPLAN Thomas Michels dodává: „EPLAN eVIEW má různé aspekty. Z rychlého a snadného přístupu k projektu těží nejen uživatelé EPLAN v projekci, ale i zákazníci, a dokonce i další obchodní partneři.“

Automation Award 2020 2

Komunikace a spolupráce v cloudu

EPLAN eVIEW umožňuje transparentně zpřístupnit data generovaná a rozšiřovaná v platformě EPLAN všem účastníkům projektu a zainteresovaným stranám v celém inženýrském a výrobním procesu – od projekce přes výrobu a montáž až po servis a údržbu. Uživatelé si mohou zobrazit data projektu a komentovat změny. Tento software jednoduše a intuitivně provede uživatele připomínkovacím (tzv. redlining) a schvalovacím procesem, podporuje komunikaci mezi projekčním týmem, montážními techniky a údržbou. Jasně definovaná přístupová práva zajišťují bezpečnost dat.
To umožňuje snadnou komunikaci a spolupráci: napříč projekty, obory a společnostmi. Různá oddělení, dodavatelé, a dokonce i obchodní partneři spolupracují „bezpapírově“, bezpečně a transparentně – s daty přímo z cloudu.

Více se dozvíte na: www.eplan.cz/reseni/eplan-epulse/eplan-eview

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.