Společnost EPLAN získala cenu Automation Award 2020

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Poskytovatel softwarových řešení EPLAN získal letošní cenu Automation Award v kategorii „Digitalizace“. Oceněným řešením je EPLAN eVIEW, cloudový software pro sdílení, připomínkování a schvalování projektů.

Tímto výročním oceněním, které se obvykle předává na veletrhu Smart Product Solutions (SPS), vyznamenává magazín elektro Automation nejinovativnější přístupy k automatizačním řešením.

Cena Automation Award byla udělena mediální skupinou Konradin Publishing Group na zakončení veletrhu virtuální automatizace SPS Connect 26. listopadu 2020. Již v říjnu porota nominovala EPLAN eVIEW a další dvě řešení do kategorie „Digitalizace“. Porota se skládá z členů vědecké a výzkumné komunity, asociací a redakce časopisu. Prof. Dr.-Ing. Oliver Riedel ze stuttgartského Institutu pro řídicí technologie obráběcích strojů, Florian Löber z Asociace pro elektrotechnickou automatizaci a Michael Corban z vydavatelství Konradin Publishing vyhodnotili přihlášená řešení a jako každý rok nominovali po třech řešeních pro kategorie „Technologie“ a „Digitalizace“.
Po nominačním procesu byli k hlasování vyzváni čtenáři obchodní publikace elektro Automation. Výsledky jsou následující: řešení EPLAN eViEW vyhrálo Automation Award v Digitalizaci, zatímco první místo v kategorii Technologie získala společnost ISG s řešením TwinStore. Jelikož se veletrh letos uskutečnil pouze ve virtuálním formátu, nedošlo tentokrát na slavnostní předávání cen.

Automation Award 2020 2

Předsevzetí v oblasti cloudového vývoje naplněna

Jsme velmi potěšeni, že čtenáři časopisu elektro Automation zvolili naše cloudové řešení EPLAN eVIEW číslem jedna v kategorii Digitalizace,“ říká Hauke Niehus, Viceprezident pro cloudová řešení společnosti EPLAN. „Potvrzuje to náš silný závazek k inovativnímu vývoji softwaru v oblasti cloudu.“ Ředitel pro cloudová řešení ve společnosti EPLAN Thomas Michels dodává: „EPLAN eVIEW má různé aspekty. Z rychlého a snadného přístupu k projektu těží nejen uživatelé EPLAN v projekci, ale i zákazníci, a dokonce i další obchodní partneři.“

Automation Award 2020 2

Komunikace a spolupráce v cloudu

EPLAN eVIEW umožňuje transparentně zpřístupnit data generovaná a rozšiřovaná v platformě EPLAN všem účastníkům projektu a zainteresovaným stranám v celém inženýrském a výrobním procesu – od projekce přes výrobu a montáž až po servis a údržbu. Uživatelé si mohou zobrazit data projektu a komentovat změny. Tento software jednoduše a intuitivně provede uživatele připomínkovacím (tzv. redlining) a schvalovacím procesem, podporuje komunikaci mezi projekčním týmem, montážními techniky a údržbou. Jasně definovaná přístupová práva zajišťují bezpečnost dat.
To umožňuje snadnou komunikaci a spolupráci: napříč projekty, obory a společnostmi. Různá oddělení, dodavatelé, a dokonce i obchodní partneři spolupracují „bezpapírově“, bezpečně a transparentně – s daty přímo z cloudu.

Více se dozvíte na: www.eplan.cz/reseni/eplan-epulse/eplan-eview

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2021

ElektroPrůmysl.cz, duben 2021

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Získejte zdarma vlastní UNIKÁTNÍ tlačítko HARMONY! Použij konfigurátor a jím vygenerované ID úpravy společně s typovým označením tlačítka nám pošli a origální tlačítko je tvé.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.

Najdete nás na Facebooku