Softwarový nástroj pro řízení přístupu do firemních budov

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Siemens přichází s novým softwarovým nástrojem SPC Manager, který umožňuje správu velkého počtu poplachových systémů založených na zabezpečovacích ústřednách řady SPC. S programem lze realizovat také systémovou kontrolu vstupu, a to u poplachových systémů nasazených v jedné či několika lokalitách.

SPC Manager podporuje správu až jednoho tisíce ústředen řady SPC, jež se mohou nacházet kdekoliv na světě, a nabízí výkonné funkce – například sledování instalovaných systémů v reálném čase. Obsluha může také jedním povelem měnit uživatelská nastavení mnoha systémů řady SPC současně.

SPC produktova rada

Programový nástroj SPC Manager společnosti Siemens je vhodný jak pro firmy s jediným sídlem (např. menší kanceláře a obchody), tak pro společnosti s mnoha pobočkami, jako jsou obchodní řetězce a banky. Program využívá trvale aktivní komunikační systém s protokolem IP, jenž umožňuje nepřetržité sledování hlavních stavových signálů – tj. „Ústředna zapnuta", „Ústředna vypnuta" a „Ústředna částečně zapnuta". Program kromě toho sleduje události a aktivity, k nimž došlo u každé jednotlivé ústředny a poskytuje jak snadno srozumitelný souhrnný přehled, tak možnost vyvolání detailních informací.

SPC Manager lze snadno přizpůsobit stávajícímu systému SPC ve firmě. Nabízí například funkci správy uživatelů, kteří potřebují mít přístup na několik pracovišť, nebo průvodce pro import dat v dávkách na podporu rychlého přidělování přístupových karet. Pro kontrolu vstupu je k dispozici rozsáhlý kalendář s funkcí vyloučených dnů.

Vedle řídicích a monitorovacích funkcí nabízí program SPC Manager také široké možnosti tvorby zpráv. Může třeba kombinovat údaje z několika systémů SPC a vytvářet souhrnné zprávy o vloupáních či pokusech o vstup a o činnosti dveří. Softwarový nástroj SPC Manager lze nainstalovat na jakékoliv standardní PC.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku