Kontrola.pro – revize elektrických spotřebičů pod kontrolou

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Kdo by v dnešní době plné manažerů, auditorů a dalších lidí toužící mít informace okamžitě k dispozici neocenil možnost ověření stavu provedení pravidelných kontrol a revizí elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí a to vše on-line?

Jak jistě víte, za zajištění revize a kontroly elektrických spotřebičů během jejich užívání odpovídá jejich provozovatel, a to samozřejmě v řádných termínech dle skupiny spotřebiče a stejně tak při podezření na poškození spotřebiče. Kontroly a revize spotřebičů se provádí podle normy ČSN 33 1600 ed. 2., aby se zabezpečila ochrana před úrazem elektrickým proudem a také ochrana proti požáru.

kontrola pro 2
Proto bychom Vám rádi představili službu Kontrola.pro, která umožňuje získat z Vašeho PC, tabletu nebo chytrého telefonu informace o konkrétním elektrickém spotřebiči zrevidovaném v programu SPOTŘEBIČE.
On-line aplikace vznikla ve spolupráci odborného časopisu Elektroprůmysl.cz a předního tvůrce softwarů pro elektrotechniky, Davida Klimši, a přináší Vám tak pohodlný nástroj pro rychlé vyhledání revize kontrolovaného elektrospotřebiče či ručního elektrického nářadí kdykoli a z jakéhokoli místa.
Jak říká dlouholetý revizní technik a tvůrce softwaru Spotřebiče David Klimša: "Výhoda je to právě pro manažery, auditory či vedení podniku, které prochází provoz a může zkontrolovat, že každý spotřebič je zrevidovaný, evidovaný apod. Je to běžná praxe při všech auditech a to jak vnitřních (ze strany firmy), tak při auditech kvůli ISO.
Zjednodušeně řečeno, při auditu se vybere např. 10 spotřebičů a někdo pak musí utíkat dohledávat karty. Takhle to jde okamžitě online přes www.kontrola.pro.
Abyste mohli data prohlížet, není třeba instalovat žádnou aplikaci, vše probíhá on-line prostřednictvím internetového prohlížeče.
Postup je jednoduchý: Objednáte si vytvoření základních přihlašovacích údajů, které Vám poté doručíme na e-mail. Revizní technik poté vytvoří soubor s daty, jedním kliknutím, v programu SPOTŘEBIČE (jeho poslední verze z 1. 3. 2016). Přitom může vybrat, zda do souboru bude chtít zanést všechny elektrické spotřebiče nebo jen určitou skupinu (např. z konkrétního oddělení atd.). Poté tento soubor (vygenerovaný soubor s koncovkou *.spw) pošle e-mailem nebo prostřednictvím formuláře ve Vašem uživatelském účtu, který se zobrazí po přihlášení. Následně dojde k propojení souboru s Vaším účtem a všechny elektrické spotřebiče Vám budou dostupné on-line.

kontrola pro 1
"Avšak práce pro revizního technika se nemění. Jen může klientovi, kterému dělá revizi, tuto službu nabídnout např. za paušál 2500 Kč nebo si stanovít cenu dle počtu spotřebičů. Výhodně zakoupíte přístup a na www.kontrola.pro díky tomu můžete nabídnout svým klientům velmi zajímavou službu a získat tak další finanční prostředky a klienty", vysvětluje David Klimša.
Ale co dělat, pokud máte více klientů? Žádný problém! Vygenerujeme Vám pro každého klienta svůj vlastní přístup, díky němuž uvidí jen své elektrické spotřebiče nebo elektrické spotřebiče v určitém objektu či hale.
Pokud máte o službu Kontrola.pro zájem, můžete si ji objednat prostřednictvím základního balíčku, od ceny 600,- Kč bez DPH / rok, na níže uvedeném odkazu. Získáte tak po dobu 12, 24 nebo 36 měsíců on-line přístup ke všem Vašim revizím elektrických spotřebičů a ručního nářadí z jakéhokoli zařízení (mobilní telefon, tablet, počítač) a z jakéhokoli místa.

Více informací a možnost objednání služby Kontrola.pro a programu Spotřebiče naleznete na:

kontrola pro logo
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.kontrola.pro

Objednat službu spolu s program Spotřebiče za zvýhodněnou cenu 1.210,- Kč vč DPH.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku