Konfigurátor pro kabelové nosné systémy (KNS) z Koposu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Cílem programu je poskytnout zákazníkovi větší komfort při práci s výrobky firmy KOPOS KOLÍN a.s. Program pracuje s výrobky produktového portfolia kabelových nosných systémů, kterými jsou kabelové žlaby Mars a Jupiter, kabelové lávky, drátěné žlaby.

kns 1

Konfigurátor je intuitivní, přehledný a uživatelsky příjemný. Základní myšlenkou programu je vést uživatele v jednoduchých krocích k výběru kabelových tras podle jeho požadavků a zároveň ho nezahlcovat podrobnými informacemi o jednotlivých výrobcích typu podložka apod. Snažili jsme se vytvořit program, který je uživatel schopen ovládat bez dlouhého předchozího školení a který zároveň poskytne přehledně informace o všech komponentech, které je třeba pro vytvoří kabelové nosné trasy použít. Konfigurátor KNS tak dopočítává všechny jednotlivé položky, jako jsou víka, závěsy, spojovací materiál, a to do potřebné délky trasy, kterou si zákazník sám určí. Základním výstupem tohoto programu je kompletní soupiska materiálu, která slouží jako podklad pro objednávku.
Součástí programu je též výpočet komponent pro tvorbu kabelových tras se zachováním funkčnosti při požáru, které se v současné době stávají již běžnou součástí každé větší stavby.

Výhody konfigurátoru:

  • vždy aktuální výrobky
  • snadné sestavení kabelových tras ve třech krocích
  • možnost separátního výběru trasy a zavěšení
  • možnost uložení projektu a následného doplňování
  • výsledná soupiska včetně EAN kódů

Program je volně ke stažení na internetových stránkách www.kopos.cz spolu se stručným návodem na použití nebo na odkazech níže.

Stáhnout program zdarma.

Stáhnout manuál programu v pdf

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku