PATLITE CLK – Pracovní osvětlení splňující náročné požadavky

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový model LED pracovního osvětlení od PATLITE označený CLK je odolný proti vodě, prachu, oleji a chemikáliím. Tento model má neobvykle vysokou svítivost, která může dosahovat až 2100 Lux (svítivost je závislá na délce svítidla) pro dokonalé osvětlení pracoviště. K dostání je ve třech různých délkách, a to 200 mm, 300 mm a 600 mm.

svetlo1

Provedení konstrukce

Specialista na trhu pro vizuální a zvukovou signalizaci nabízí svůj nejnovější model pracovního světla v provedení z hliníku nebo nerezové oceli. Verze z hliníku je vodotěsná, prachotěsná a odolná proti oleji. Provedení s krytem z nerezové oceli je navíc odolné proti chemikáliím, což tento model předurčuje pro použití v lékařském, chemickém a potravinářském průmyslu. Speciální konstrukce svítidla zabraňuje hromadění prachu, voda a olej z povrchu sklouzne. Skleněnou část svítidla v provedení z tvrzeného skla nebo akrylu lze snadno očistit. K dispozici je provedení s krytím IP 67G, IP 68G a IP 69K.

svetlo2

Světlo, které neoslňuje

Speciálně navržené čočky emitují světlo v širším úhlu než klasické LED, jejichž světelný paprsek směřuje do bodu s velmi malou plochou. Na povrchu této speciální čočky se nachází další „mikro-čočky“, zajišťující právě široký úhel dopadajícího světla a tím nejsou nebezpečné pro lidský zrak. Konstrukce čočky je podobná stavbě oka mouchy. Vyzařované světlo je také bez stroboskopického efektu, který negativně působí na lidský zrak. Pracovní světlo CLK tímto splňuje požadavky EN 62471-2 pro Fotobiologickou bezpečnost svítidel a světelných systémů. Emitované světlo neobsahuje infračervené ani UV záření, proto nevyzařuje teplo, které by mohlo poškodit citlivé materiály.

Snadná montáž

Pracovní osvětlení CLK nabízí několik variant montáže pro různé aplikace v provozu. Montáž lze provést pomocí konzole, která je namontována na stěnu pomocí šroubového spoje. K dispozici je také nástěnná konzole, která umožňuje natočení světla až o 120° nebo konzole s velmi malými rozměry, která umožňuje montáž v místech s nutností úspory místa.

teprostroj_logo

Teprostroj, s.r.o.
Lidická 1, 690 02 Břeclav
Tel./fax: +420 519 322 689
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.teprostroj.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku