Třetí generace termografických kamer FLIR ONE pro smartphony a tablety

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

FLIR Systems, Inc. na začátku června oznámil, že spouští celosvětové předobjednávky nových termografických kamer FLIR ONE a FLIR ONE Pro třetí generace s dodávkami produktů realizovanými od konce června.

V srdci kamery FLIR ONE se skrývá termografický mikrosenzor FLIR Lepton® a kamera zpřístupňuje termografické zobrazování i pro smartphony. Nejnovější kamera FLIR ONE je cenově nejdostupnější termografická kamera FLIR pro smartphony, zatímco první model řady FLIR ONE Pro je zase nejvyspělejší kamerou FLIR ONE v nabídce.

Nové funkce

Stejně jako jejich předchůdci i obě nové kamery FLIR ONE jsou vybaveny termografickou kamerou s vysokým rozlišením. Díky technologii multispektrálního dynamického zobrazení (MSX®) oba modely kamery FLIR One vynikají velmi věrným a zřetelným zobrazením detailů na termogramech, a výrazně tak zvyšují kvalitu obrázků. Kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro nabízejí širokou řadu nových a vylepšených funkcí, včetně těchto:

  • Nastavitelný konektor OneFit™ s nastavitelným připojením v délce až 4 mm, který se vejde do různých obalů na smartphony bez nutnosti jejich sundání ze zařízení. Tato funkce přihlášená k patentování je dostupná pro zařízení iOS i Android.
  • Vylepšená aplikace FLIR ONE nyní obsahuje tipy a návody k řešení problémů a umožňuje sdílet obrázky a videa v rámci komunity.  
  • Kompatibilita s chytrými hodinkami Apple Watch a vybranými hodinkami Android, která umožňuje vysílat živé termogramy a „vidět až roh“, a přitom pořizovat snímky nebo videa přímo z chytrých hodinek.

3g flir one 3

FLIR ONE Pro

Zcela nová kamera FLIR ONE Pro navržená pro spotřebitele i profesionály je nejvyspělejší termografickou kamerou FLIR ONE, která byla kdy vyvinuta. Kamera FLIR ONE Pro má osobitý design se zvýšenou odolností, aby vydržela pád z výšky 1,8 metru, a je určena k použití v pracovních a venkovních prostředích. Díky spojení technologie MSX a technologie pro zpracování obrazového signálu VividIR™ termografická kamera FLIR ONE Pro poskytuje nejkvalitnější a nejčistší termogramy ze všech generací kamer FLIR ONE. Dále jsou k dispozici exkluzivní, špičkové funkce aplikace FLIR ONE, včetně vícebodového měření teploty a volitelných oblastí pro sledování teploty na obrazovce.
Naším cílem při vývoji termografické kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro třetí generace bylo poskytnout spotřebitelům i profesionálům možnost využívat výhod termografického zobrazování a „světového šestého smyslu“,“ uvedl Andy Teich, prezident a generální ředitel společnosti FLIR Systems. „Využili jsme znalosti pramenící z našeho nepřetržitého výzkumu a vývoje a propojili funkce předchozích verzí s větší cenovou dostupností, abychom na trh uvedli termografickou kameru s cenovkou pouhých 199,99 USD. Současně jsme také vytvořili výkonnější model FLIR ONE Pro, který je určen pro uživatele požadující více funkcí a čistější zobrazení ať už při domácím, hobby nebo pracovním využití.
FLIR ONE s doporučenou koncovou cenou 199,99 EUR (bez DPH) a FLIR ONE Pro s doporučenou koncovou cenou 399,99 EUR (bez DPH) můžete začít objednávat již dnes, pro systémy iOS nebo Android (USB-C), na webu www.flir.com/FLIRONE. Kamery FLIR ONE a FLIR ONE Pro, včetně verze s konektorem micro-USB, bude možné zakoupit v létě u zavedených partnerů FLIR po celém světě.

3g flir one 2 
Bližší informace o kamaře FLIR ONE naleznete na stránce www.flir.com/FLIRONE. Bližší informace o programu pro vývojáře aplikací FLIR naleznete na internetové stránce www.flir.com/flirone/developer.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.

Najdete nás na Facebooku