Provozuschopnost nebo prostoje na výsledcích záleží

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Technologie se mění. Proto společnost Fluke vyvinula tři nové infračervené kamery Ti200, Ti300 a Ti400 pro adaptaci na změny, které jsou optimalizované pro použití v průmyslu, elektrotechnice a při kontrolách budov.

Můžete testovat a měřit s bezdrátovou rychlostí a připojovat další bezdrátová zařízení. Pokud je ve vaší budoucnosti infračervená kamera, zajistěte, aby sama měla budoucnost.

Ahlborn termokamery 1

Nejnovější modely infračervených kamer jako jediné disponují technologií IR-Fusion® a automatickým ostřením LaserSharp™. Modely Ti400, Ti300 a Ti200 jsou také plně vybaveny 5MP digitálním fotoaparátem, výstupem videa HDMI a displejem LCD s vysokým rozlišením 640 × 480 pixelů.
Naši zákazníci raději tráví čas prevencí a řešením problémů, ne zjišťováním, jak vlastně jejich infračervená kamera funguje. Další poznatky jsme získali poté, co jsme s nimi strávili tisíce hodin v terénu. Tento čas a znalosti umožnily našim technikům vyvinout převratné prvky designu, jako tlačítka ovladatelná i v pracovních rukavicích nebo jednoduše použitelné funkce kamery jako hlasové poznámky, díky kterým nemusíte dělat přestávky na poznámky psané tužkou na papír. Mezi další nové inovace patří:

 • Automatické ostření LaserSharp™ zajišťující nejlepší ostrost v každém okamžiku
 • Bezdrátový systém CNX™ umožňující měřicím modulům CNX předávat do kamery další měření
 • Technologie IR Fusion® s režimem Auto Blend™ umožňující jednodušší nalezení, pochopení a ohlášení případného problému
 • Připojení pro bezdrátový přenos snímků do počítačů PC a Apple® a zařízení iPad® a iPhone®
 • Souřadnice GPS (Globální polohovací systém), které pomohou vytvořit odkaz na polohu zařízení nebo objektu

Všechny tyto inovace vám pomohou rychle pochopit aktuální situaci, sestavit protokol, určit další postup a zahájit preventivní program údržby; to vše při běžném provozu továrny i všech procesů.

Ahlborn termokamery 2

Ahlborn termokamery 3

Zaměření infrakamerou

Společnost Fluke nabízí zákazníkům dvě výjimečná řešení – automatické ostření LaserSharp™ a systém ostření IR-OptiFlex™ a navíc poskytuje flexibilitu, protože v případě potřeby lze použít ruční ostření. Bez zaostřeného obrazu nemusí být měření teploty tak přesná (někdy až o 20 stupňů) a je snazší problém přehlédnout. Infračervené kamery Fluke s automatickým ostřením LaserSharp™ jako jediné vždy zaručí ostré snímky. Budete mít o něco větší jistotu. Díky přesné laserové technologii se můžete s vysokou přesností zaměřit na svůj cíl a spolehnout se na to, že získáte správný snímek a měření teplot, které potřebujete. Řešení problémů nikdy nebylo jednodušší. Tato technologie nevyužívá princip pokus-
omyl. Je schopna zaručit správné podklady při každém záběru.

Špičková kvalita obrazu

Využijte možnost zaměření a nahrávání s technologií IR-Fusion® nabízené jedinou termokamerou v oboru, která zaručuje vyšší zřetelnost díky pěti různým režimům volitelným uživatelem. Naše patentovaná technologie umožňuje splynutí digitálních a infračervených snímků do jediného obrázku pro přesné dokumentování problematických oblastí. Jedinečný režim Fluke AutoBlend™ generuje částečně průhledné snímky, které zaručují rychlé a jednoduché odhalení i vysvětlení problému.

Ahlborn termokamery 4

Inovativní software

Zrychlete návratnost investice do termokamery a vezměte si svou kancelář s sebou na místo práce díky mobilní aplikaci SmartView®. Máte-li zařízení Apple® iPhone® nebo iPad®, můžete v něm vytvořit zprávu a zaslat ji z místa inspekce přímo zákazníkovi nebo svému kolegovi, ušetřit čas a peníze.

 • Nemusíte opustit místo měření, když chcete odeslat snímky nebo protokoly
 • Odešlete protokoly bezdrátově, kdy a kde potřebujete
 • Proveďte denně více kontrol
 • Analýza na místě
 • Získejte okamžitě zpětnou vazbu od ostatních nebo okamžité schválení dalšího postupu
 • Náhledy na protokoly v reálném čase – okamžité splnění potřeb
 • Uživatelské rozhraní je optimalizováno pro iOS, iPhone® a iPad®

Připojení k více přístrojům

Díky novému bezdrátovému systému Fluke CNX™ zachytíte až pět dalších měření pomocí bezdrátových modulů CNX. Více nástrojů předává údaje infračervené kameře Fluke s podporou CNX. Díky tomu se zkrátí čas potřebný na odečty a vyhledání problému a prodlouží se doba na jejich řešení. Měření lze zachytit až ze vzdálenosti 20 metrů. Seznam měřicích přístrojů společnosti Fluke, které lze připojit bezdrátově, stále narůstá.

Ahlborn termokamery 5

Systém poznámek IR-PhotoNotes™

Získejte přesný odkaz na problematickou oblast pořízením více fotografií do jednoho souboru. Přidejte snímky zařízení, typových štítků motorů, dveří dílny nebo jakýchkoliv jiných užitečných nebo důležitých informací.

Vícerežimový záznam videa

Řešte problémy pomocí jediné infračervené kamery v oboru, která nabízí vlastní technologii IR-Fusion® a zaznamenává automaticky ostřené video ve viditelném i infračerveném spektru. Sledujte procesy v průběhu času, snadno vytvářejte protokoly s infračerveným videem a řešte problémy po jednotlivých snímcích. Díky snadnému stažení do počítače můžete video kdykoliv přehrát a analyzovat.

Legendární odolnost a spolehlivost

Přístroje Fluke si získaly svou pověst jako nejrozšířenější přístroje mezi elektrotechniky a průmyslovými a stavebními odborníky. Bez ohledu na pracovní zařazení a konkrétní úkol, pokud v ruce držíte infračervenou kameru Fluke, jste připraveni za všech okolností odvést co nejlepší práci. Infračervené kamery Fluke jsou zkonstruovány tak, aby vydržely pád z výšky 2 metrů a vyrobeny tak, aby odolávaly vodě a prachu (krytí IP54), aby mohly vždy pracovat naplno.

Příslušenství Fluke

Zlepšete výkon infračervené kamery pomocí příslušenství Fluke. Vyberte si automobilové nabíječky, přídavné chytré baterie nebo nabíječky chytrých baterií, abyste mohli naplno pracovat v terénu. Ve speciálních případech si vyberte volitelné objektivy, clonu pro venkovní kontroly nebo příslušenství pro uchycení na stativ.

Protože na výsledcích záleží

Převratné funkce, které jste poznali, například technologie IR-Fusion®, režim AutoBlend™, hlasové poznámky, systém poznámek IR PhotoNotes™ a nové automatické ostření LaserSharp® vám pomohou rychleji a snáze dosáhnout lepších výsledků. Dosáhněte optimálního řešení a získejte výsledky, na kterých záleží vám i zákazníkům, pomocí softwaru a mobilní aplikace SmartView®.

Ahlborn termokamery 6

Ahlborn termokamery logo

AHLBORN, měřící a regulační technika,spol.s r.o.
Dvorecká 359/4, 147 00 Praha 4
tel.: +420 261 218 907
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.termokamery.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku