Inspekční kamera Fluke DS701 - novinka na diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Horkou novinkou, umožnující diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech, je videoskop Fluke DS703 FC.

Videoskop Fluke DS703 FC, boroskop, je ideálním přístrojem pro průmyslové inspekce, které vyžadují výkonný diagnostický videoskop konstruovaný tak, aby obstál v nejšpinavějších, nejnáročnějších podmínkách. Ocení ho týmy mechanické a průmyslové údržby, v letectví, automobilovém průmyslu.
Videoskop Fluke DS703 FC je robustní, průmyslový diagnostický videoskop, boroskop, který nabízí obraz s vysokým rozlišením, rozlišení 1 280 x 720 (846000 pixelů) a Wi-Fi připojením. Obsahuje sondu s vysokým rozlišením a kamerou dual - view. Kapacitní dotyková obrazovka 7" podporuje přesnou diagnostiku v obtížně dostupných prostorech. Uživatele příjemně překvapí rychlost zpracování, které vykreslí hladký, čistý a konzistentní obraz. Praktické jsou také funkce nastavitelného osvětlení LED, digitální zoom, přiblížení od makra, až po mikro.

inspekcni kamery 1
Dobré zkušenosti máme s využitím systému Fluke Connect, který zjednodušuje preventivní údržbu, eliminuje opakované práce, nabízí bezdrátovou synchronizaci měření, zadávání dat ukládáním měření přímo z přístroje a jejich přidružením k pracovnímu příkazu, zprávě nebo záznamu o položce. Maximalizujte provozní čas, podporuje spolehlivá rozhodnutí o údržbě pomocí důvěryhodných a sledovatelných dat.

Detailní informace o přístroji videoskop Fluke DS703 FC naleznete na našich webových stránkách https://www.blue-panther.cz/diagnosticky-videoskope-fluke-ds703-fc.

inspekcni kamery 2

Blue Panther s.r.o.
Měřením Vám pomáháme dělat věci ještě lépe
Mezi Vodami 29
143 00 Praha 4 - Modřany
Tel.: +420 241 762 724
www.blue-panther.cz

Společnost Blue Panter, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti měřící přístrojů. Hledáme pro naše klienty funkční a efektivní řešení.
Konzultace potřeb klientů, doporučení a převedení vhodného přístroje – Prodej kvalitní špičkové měřící techniky – Autorizovaný servis měřící techniky – Akreditované kalibrace měřících přístrojů – Hloubkový audity – Odborná školení a semináře.
Společnost Blue Panter, s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical. Je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, srpen 2019

Číslo je zaměřené na PLC, řídicí systémy, operátorské panely, průmyslové a kolaborativní roboty.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Turck Cloud - vzhůru do oblak! Se speciálním cloudovým systémem pro sběr, ukládání a zpracování produkčních dat pro potřeby monitorování různých úloh ve sféře průmyslového internetu věcí (IIoT) a Industry 4.0.
Magnetizujeme svět. Vše okolo magnetů. Přesné součásti pro přední světové inovátory v oblasti osobních automobilů, užitkových vozidel a průmyslových aplikací.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.