Inspekční kamera Fluke DS701 - novinka na diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Horkou novinkou, umožnující diagnostiku obtížně dostupných prostor v náročných provozech, je videoskop Fluke DS703 FC.

Videoskop Fluke DS703 FC, boroskop, je ideálním přístrojem pro průmyslové inspekce, které vyžadují výkonný diagnostický videoskop konstruovaný tak, aby obstál v nejšpinavějších, nejnáročnějších podmínkách. Ocení ho týmy mechanické a průmyslové údržby, v letectví, automobilovém průmyslu.
Videoskop Fluke DS703 FC je robustní, průmyslový diagnostický videoskop, boroskop, který nabízí obraz s vysokým rozlišením, rozlišení 1 280 x 720 (846000 pixelů) a Wi-Fi připojením. Obsahuje sondu s vysokým rozlišením a kamerou dual - view. Kapacitní dotyková obrazovka 7" podporuje přesnou diagnostiku v obtížně dostupných prostorech. Uživatele příjemně překvapí rychlost zpracování, které vykreslí hladký, čistý a konzistentní obraz. Praktické jsou také funkce nastavitelného osvětlení LED, digitální zoom, přiblížení od makra, až po mikro.

inspekcni kamery 1
Dobré zkušenosti máme s využitím systému Fluke Connect, který zjednodušuje preventivní údržbu, eliminuje opakované práce, nabízí bezdrátovou synchronizaci měření, zadávání dat ukládáním měření přímo z přístroje a jejich přidružením k pracovnímu příkazu, zprávě nebo záznamu o položce. Maximalizujte provozní čas, podporuje spolehlivá rozhodnutí o údržbě pomocí důvěryhodných a sledovatelných dat.

Detailní informace o přístroji videoskop Fluke DS703 FC naleznete na našich webových stránkách https://www.blue-panther.cz/diagnosticky-videoskope-fluke-ds703-fc.

inspekcni kamery 2

Blue Panther s.r.o.
Měřením Vám pomáháme dělat věci ještě lépe
Mezi Vodami 29
143 00 Praha 4 - Modřany
Tel.: +420 241 762 724
www.blue-panther.cz

Společnost Blue Panter, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti měřící přístrojů. Hledáme pro naše klienty funkční a efektivní řešení.
Konzultace potřeb klientů, doporučení a převedení vhodného přístroje – Prodej kvalitní špičkové měřící techniky – Autorizovaný servis měřící techniky – Akreditované kalibrace měřících přístrojů – Hloubkový audity – Odborná školení a semináře.
Společnost Blue Panter, s.r.o. je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR. Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical. Je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku