Akční nabídka Termokamera Fluke TiS

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Odolná termokamera Fluke TiS pro oblast diagnostiky budov disponuje nejlepším rozlišením ve své cenové třídě a největším displejem (3,6"), který je o 30 % větší než u srovnatelných přístrojů.

Termokamera Fluke TiS jako jediná ve své kategorii umožňuje univerzální manuální ostření!

AKČNÍ NABÍDKA - TERMOKAMERA FLUKE TiS NYNÍ ZA POUHÝCH 39.990 KČ! Platí do 30. 9. 2011!

Termokamera Fluke TiS je navržená pro stavební dozory a inspektory, elektrikáře, energetické auditory, servisní techniky klimatizací HVAC/R a montéry izolací, střech a oken. Jde o skvělý nástroj, pomocí něhož můžete vyhledávat skryté problémy či pronikání vlhkosti, zjišťovat úniky energie nebo chybějící izolaci a prohlížet si přehřívání elektrických komponent.

fluke_tis

Termokamera TiS jen za 39.990 Kč.

Termokamera Fluke TiS pro diagnostiku budov je určena pro aplikace, mezi něž patří:

  • Opatření proti vlivům podnebí a energetické audity: přispívá ke zvyšování tepelné efektivity domů a budov sledováním tepelných ztrát, průniků nebo úniků vzduchu nebo problémů s přívodem vzduchu.
  • Inspekce střech: umožňuje rychle vyhledávat vlhké oblasti ve střešních systémech a opravit je, popřípadě vyměnit dříve, než dojde k poškození celé střechy.
  • Vlhkost/rekonstrukce: přesná detekce problémů s vlhkostí za vnějšími a vnitřními zdmi, ve stropech nebo pod podlahami pokrytými kobercem.
  • Odstraňování plísní: vyhledávání neznámých zdrojů vlhkosti a eliminace výskytu plísní.
  • Kontroly elektrických instalací: vhodné pro zjišťování přehřívajících se částí v obvodech, panelech rozvaděčů, motorech, čerpadlech a dalších.
  • Servis klimatizací HVAC: hodí se pro vyhledávání netěsného potrubí, inspekce odvaděčů kondenzátu a při kontrolách kompresorů, motorů a čerpadel.

Můžete objednat po kliknutí zde.

Uvedená cena je bez DPH.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku