Profesionální a univerzální termokamera s excelentní teplotní citlivostí, vynikající kvalitou obrazu a nejsnadnějším ovládáním. S novým měřicím přístrojem testo 875i uvádí německý výrobce Testo AG na trh technologicky propracovanou a promyšlenou termokameru pro oblast průmyslové termografie.

Pri využívaní rôznych zariadení často čelíme rôznym chybám a poruchám, ktorých včasným zistením a diagnostikovaním by sme ušetrili nielen veľké časové straty, ale aj nemalé finančné prostriedky, nehovoriac o odstávkach a ďalších stratách pri nákladných opravách.

Efektivitu a bezpečnost fotovoltaických elektráren je možné zajistit pouze pravidelným měřením. Pokud nebude měření provedeno, může dojít k poškození elektráren anebo ke snížení jejich výkonnosti. Fotovoltaická elektrárna se skládá z fotovoltaických modulů, elektrické instalace, měničů a transformátorů.

Odolná termokamera Fluke TiS pro oblast diagnostiky budov disponuje nejlepším rozlišením ve své cenové třídě a největším displejem (3,6"), který je o 30 % větší než u srovnatelných přístrojů.

Další ověřenou aplikací termokamer testo je použití na fotovoltaických elektrárnách. Termokamerou testo je totiž snadné nalézt praskliny v buňkách solárních panelů, vadné moduly, poškozené bypasové diody a samozřejmě vadná elektrická spojení.

Termokamery testo s integrovanou zprávou měřících míst jsou ideálním nástrojem pro kontrolu rozvaděčů, strojů a všude tam, kde se závada projevuje změnou povrchové teploty. Termokamery testo dokáží měřit teplotní rozdíl i v řádu 0,05°C což velice usnadňuje nalezení i té nejmenší teplotní anomálie.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2023

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

METRA BLANSKO zakázková výroba dle požadavků zákazníka AC a DC voltmetry a ampérmetry, otáčkoměry, vysokonapěťové děliče, převodníky elektrických veličin, proudové transformátory, revizní přístroje, multimetry, bočníky, kalibrace a servis. S přístroji Metra můžete spolehlivě měřit dalších 100 let.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.

Najdete nás na Facebooku