QADDY® jedno řešení, mnoho příležitostí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost nkt cables představuje nové balení instalačních kabelů nkt instal CYKY pod názvem QADDY®. QADDY® je navržen tak, aby usnadnil práci elektrikářům na staveništi, protože tradiční kabelové bubny mohou být těžké a je obtížné s nimi pracovat.

Dřevěné bubny nezměnily svůj vzhled ani funkci již více než 100 let a manipulace s nimi je náročná, jsou těžké a v případě překlopení téměř neovladatelné.

quaddy 1
Soustředili jsme se na funkcionalitu a ergonomii, abychom významně zlepšili pracovní podmínky pro elektrikáře: QADDY® odstraňuje riziko bolesti zad, lze jej použít na mnoha površích a může s ním pracovat jediný člověk, čímž dochází k velkým časovým úsporám.

Hlavní výhody a přednosti QADDY®:

  • Snadná manipulace v místě stavby - lze jej rychle změnit na vozík vytažením rukojeti a otočením o 90°. Funguje také jako odviják a snadno i rychle se s ním převíjí kabel zpět na buben. Elektrikářům usnadňuje a urychluje plnění jejich mnoha každodenních úkolů.
  • Navržen s důrazem na ergonomii - jedna osoba může snadno manipulovat se stokilovým bubnem bez rizika namožení zad či obav, že se buben někam sám odvalí.
  • Šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný - je vyroben z recyklovatelných materiálů. Navíc má QADDY® tu výhodu, že může na místa, kam dřevěné kabelové bubny nemohou, protože je vyroben z plastů. Proto je snadné ho čistit, a tak je to hygienické řešení, které lze využít pro projekty potravinářského průmyslu.

quaddy 2

Objednací čísla pro kabely zůstávají stejná, QADDY® je pouze nový typ balení.
Při objednávce je pouze nutné uvést, že je požadováno balení QADDY® a je nutné objednávat pouze množství v násobcích návinů uvedených níže. Odlišné náviny na QADDY® nejsou možné.
Bubny QADDY® jsou dostupné ve všech dobrých velkoobchodech s elektromateriálem.

Přehled návinů na QADDY®:

typ kabelu návin (m)
nkt instal CYKY 450/750 V 3x1,5 mm2 700
nkt instal CYKY 450/750 V 3x2,5 mm2 500
nkt instal PLUS CYKY 450/750 V 3x1,5 mm2 700
nkt instal PLUS CYKY 450/750 V 3x2,5 mm2 500
nkt instal CYKY 450/750 V 5x1,5 mm2 500
nkt instal CYKY 450/750 V 5x2,5 mm2 300


 
NKT clanek v2

NKT s.r.o.
Průmyslová 1130
272 01 Kladno
tel: +420 312 607 111
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.nktcables.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku