QADDY® jedno řešení, mnoho příležitostí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost nkt cables představuje nové balení instalačních kabelů nkt instal CYKY pod názvem QADDY®. QADDY® je navržen tak, aby usnadnil práci elektrikářům na staveništi, protože tradiční kabelové bubny mohou být těžké a je obtížné s nimi pracovat.

Dřevěné bubny nezměnily svůj vzhled ani funkci již více než 100 let a manipulace s nimi je náročná, jsou těžké a v případě překlopení téměř neovladatelné.

quaddy 1
Soustředili jsme se na funkcionalitu a ergonomii, abychom významně zlepšili pracovní podmínky pro elektrikáře: QADDY® odstraňuje riziko bolesti zad, lze jej použít na mnoha površích a může s ním pracovat jediný člověk, čímž dochází k velkým časovým úsporám.

Hlavní výhody a přednosti QADDY®:

  • Snadná manipulace v místě stavby - lze jej rychle změnit na vozík vytažením rukojeti a otočením o 90°. Funguje také jako odviják a snadno i rychle se s ním převíjí kabel zpět na buben. Elektrikářům usnadňuje a urychluje plnění jejich mnoha každodenních úkolů.
  • Navržen s důrazem na ergonomii - jedna osoba může snadno manipulovat se stokilovým bubnem bez rizika namožení zad či obav, že se buben někam sám odvalí.
  • Šetrný k životnímu prostředí a recyklovatelný - je vyroben z recyklovatelných materiálů. Navíc má QADDY® tu výhodu, že může na místa, kam dřevěné kabelové bubny nemohou, protože je vyroben z plastů. Proto je snadné ho čistit, a tak je to hygienické řešení, které lze využít pro projekty potravinářského průmyslu.

quaddy 2

Objednací čísla pro kabely zůstávají stejná, QADDY® je pouze nový typ balení.
Při objednávce je pouze nutné uvést, že je požadováno balení QADDY® a je nutné objednávat pouze množství v násobcích návinů uvedených níže. Odlišné náviny na QADDY® nejsou možné.
Bubny QADDY® jsou dostupné ve všech dobrých velkoobchodech s elektromateriálem.

Přehled návinů na QADDY®:

typ kabelu návin (m)
nkt instal CYKY 450/750 V 3x1,5 mm2 700
nkt instal CYKY 450/750 V 3x2,5 mm2 500
nkt instal PLUS CYKY 450/750 V 3x1,5 mm2 700
nkt instal PLUS CYKY 450/750 V 3x2,5 mm2 500
nkt instal CYKY 450/750 V 5x1,5 mm2 500
nkt instal CYKY 450/750 V 5x2,5 mm2 300


 
NKT clanek v2

NKT s.r.o.
Průmyslová 1130
272 01 Kladno
tel: +420 312 607 111
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.nktcables.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku