Protahovací pera RUNPOTEC na robustních nerezových stojanech s dvojitým odvíjecím systémem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V sortimentu rakouské značky RUNPOTEC najdete ucelenou nabídku patentovaných protahovacích per ze skelného vlákna od průměru 4,5 mm do průměru 15 mm na robustních nerezových stojanech  s postranní odvíjecí brzdou a také dvojitým odvíjecím systémem (rychlé  odvíjení nebo automatická odvíjecí brzda).

Tyto produkty najdou uplatnění především ve firmách v oboru dopravního a inženýrského stavitelství, ve firmách zabývajících se pokládkou kabelů či pro firmy v oboru energetiky.

Nejmenší provedení protahovacích per o průměrech 4,5 a 6 mm pro trubky o průměru 32–100 mm jsou dodávány včetně nepojízdného nerezového stojanu, a to ve verzi Standard nebo Profi a v délkách od 30 do 80 m. Oproti verzi Standard nabízí verze Profi vysouvací nohy a v boxu uloženou sadu příslušenství (čepy, spojku, karabinku, lepidlo, kladku a náhradní špičku RunpoGleiter s předním závitem). Pero je na jedné straně zakončeno čepem a na druhé otáčivou patentovanou špičkou RunpoGleiter®. Vše se závitem RUNPOTEC RTG Ø 6 mm.
Protahovací pera s většími průměry, tedy 7,5 mm, 9 mm, 11 mm a 15 mm pro průměry trubek 54–450 mm se dodávají v délkách až 400 m na pojízdných nerezových stojanech, vybavených kolečky pro snadnou a pohodlnou přepravu. Navíc je součástí stojanu i mechanické 5místné počítadlo metrů s rozlišením na 10 cm. Pera jsou na jedné straně zakončena čepem a na druhé straně nerezovou karabinou se závitem RUNPOTEC RTG Ø 12 mm.

protahovaci pera 92021 1
Vhodnou pomůckou k protahovacím perům je 13dílná sada protahovacích sond Runposticks. Lze je našroubovat na pera ze skelného vlákna jako pružné vodicí sondy k snadnému překonání oblouků s malým poloměrem. Navíc lze na špičku sondy našroubovat příslušenství, jako je kulička, kladka nebo otáčivá špička RunpoGleite.

protahovaci pera 92021 2
Dalšími skvělými doplňky jsou také samosvorné kabelové punčošky, která jsou vyrobeny z dvojitého nerezového opletení. Opletení je orientováno diagonálně, takže když zatáhnete za konec punčošky, opletení se mírně prodlouží na úkor průměru, který se zmenší, a punčoška kabel pevně sevře. Koncovka punčošky je vždy volně otáčivá a umožňuje tak kabelu, aby si volně našel cestu.
RUNPOTEC nabízí nepřeberné množství příslušenství jako jsou spojky, čepy, kladky, karabiny, pružiny s kuličkou, oka, ale i lepidla na opravu protahovacích per nebo lubrikanty pro snížení třecího odporu.

protahovaci pera 92021 3

Výhodné sady

Protahovací pera ze skelného vlákna o průměru 4,5 mm ve verzi Profi nyní nabízíme také ve výhodné sadě s protahovacím perem Runpo 5 (obj. č. 11120) nebo s inspekční kamerou Runpocam RC2 (obj. č. 11140).

protahovaci pera 92021 4

Kde produkty zakoupíte?

Všechny uvedené produkty značky RUNPOTEC, jakož i dalších značek najdete na našem e-shopu www.est-shop.cz. Při částce nad 1999 Kč je doprava v ČR zdarma. Případně koupíte v sítích velkoobchodů elektromateriálem.

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.

Najdete nás na Facebooku