Protahovací pera RUNPOTEC na robustních nerezových stojanech s dvojitým odvíjecím systémem

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V sortimentu rakouské značky RUNPOTEC najdete ucelenou nabídku patentovaných protahovacích per ze skelného vlákna od průměru 4,5 mm do průměru 15 mm na robustních nerezových stojanech  s postranní odvíjecí brzdou a také dvojitým odvíjecím systémem (rychlé  odvíjení nebo automatická odvíjecí brzda).

Tyto produkty najdou uplatnění především ve firmách v oboru dopravního a inženýrského stavitelství, ve firmách zabývajících se pokládkou kabelů či pro firmy v oboru energetiky.

Nejmenší provedení protahovacích per o průměrech 4,5 a 6 mm pro trubky o průměru 32–100 mm jsou dodávány včetně nepojízdného nerezového stojanu, a to ve verzi Standard nebo Profi a v délkách od 30 do 80 m. Oproti verzi Standard nabízí verze Profi vysouvací nohy a v boxu uloženou sadu příslušenství (čepy, spojku, karabinku, lepidlo, kladku a náhradní špičku RunpoGleiter s předním závitem). Pero je na jedné straně zakončeno čepem a na druhé otáčivou patentovanou špičkou RunpoGleiter®. Vše se závitem RUNPOTEC RTG Ø 6 mm.
Protahovací pera s většími průměry, tedy 7,5 mm, 9 mm, 11 mm a 15 mm pro průměry trubek 54–450 mm se dodávají v délkách až 400 m na pojízdných nerezových stojanech, vybavených kolečky pro snadnou a pohodlnou přepravu. Navíc je součástí stojanu i mechanické 5místné počítadlo metrů s rozlišením na 10 cm. Pera jsou na jedné straně zakončena čepem a na druhé straně nerezovou karabinou se závitem RUNPOTEC RTG Ø 12 mm.

protahovaci pera 92021 1
Vhodnou pomůckou k protahovacím perům je 13dílná sada protahovacích sond Runposticks. Lze je našroubovat na pera ze skelného vlákna jako pružné vodicí sondy k snadnému překonání oblouků s malým poloměrem. Navíc lze na špičku sondy našroubovat příslušenství, jako je kulička, kladka nebo otáčivá špička RunpoGleite.

protahovaci pera 92021 2
Dalšími skvělými doplňky jsou také samosvorné kabelové punčošky, která jsou vyrobeny z dvojitého nerezového opletení. Opletení je orientováno diagonálně, takže když zatáhnete za konec punčošky, opletení se mírně prodlouží na úkor průměru, který se zmenší, a punčoška kabel pevně sevře. Koncovka punčošky je vždy volně otáčivá a umožňuje tak kabelu, aby si volně našel cestu.
RUNPOTEC nabízí nepřeberné množství příslušenství jako jsou spojky, čepy, kladky, karabiny, pružiny s kuličkou, oka, ale i lepidla na opravu protahovacích per nebo lubrikanty pro snížení třecího odporu.

protahovaci pera 92021 3

Výhodné sady

Protahovací pera ze skelného vlákna o průměru 4,5 mm ve verzi Profi nyní nabízíme také ve výhodné sadě s protahovacím perem Runpo 5 (obj. č. 11120) nebo s inspekční kamerou Runpocam RC2 (obj. č. 11140).

protahovaci pera 92021 4

Kde produkty zakoupíte?

Všechny uvedené produkty značky RUNPOTEC, jakož i dalších značek najdete na našem e-shopu www.est-shop.cz. Při částce nad 1999 Kč je doprava v ČR zdarma. Případně koupíte v sítích velkoobchodů elektromateriálem.

Výhradní zastoupení značky RUNPOTEC v ČR

Produkty RUNPOTEC, stejně jako produkty dalších renomovaných výrobců v oblasti elektrotechniky, komunikačních a řídicích systémů, vzduchotechniky a kabelů na český a slovenský trh výhradně dodává společnost:

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Engineering Base na veletrhu AMPER 2023 Engineering Base je multiprofesní projekční platforma, která vám nabízí moderní způsob zpracování elektro, MaR a technologické dokumentace. Cílem nasazení tohoto software je ve vaší firmě zefektivnit projekční procesy a snížit tak náklady na vytváření a editaci projekčních dat. Pokud chcete vědět více, navštivte stánek společnosti Technodat na veletrhu AMPER ve dnech 21. – 23. březen, pavilon P, stánek č.1.43
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Najdete nás na Facebooku