Přímá spojka VN ALL-IN-ONE

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ensto povýšilo montáž VN kabelových spojek studené technologie na vyšší úroveň. Každá montáž kabelové spojky vyžaduje odbornost a koncentraci na přesnost jejího výsledku. Kabelové spojky mohou práci komplikovat nebo se snažit o zjednodušení montáže.

spojka 1

Přímá spojka All-in-One ve společném souboru obsahuje tělo spojky s integrovaným řízením pole, CU pocínovanou stínící punčošku a vnější plášťovou izolaci. Vše se nachází na jednom nosiči All in One = AIO. Nový produkt firmy ENSTO, All-in-One, garantuje bezproblémovou, jednoduchou, rychlou a spolehlivou montáž celé spojky. Všechny kritické kroky montáže jsou provedeny přesně. Parkovací pozice celé spojky je velmi krátká. Jednoduchá konstrukce spojky je určená pro lisovací a šroubovací kabelové spojovače. Pozornost si určitě zaslouží i fakt, že spojka se montuje bez nutnosti použití zdroje tepla – PB hořáku nebo horkovzdušné pistole.

spojka 2

Široký rozsah použití

Ensto All-in-One je použitelná pro všechny běžně používané jednožilové VN kabely. První výrobek z nové All-in-One řady pokryje napěťové hladiny od 12 do 36 kV a průřezy od 70 do 240 mm2.

Jednoduché jako 1-2-3

Ensto All-in-One přímá spojka šetří Váš čas a energii díky snadné montáži ve třech krocích:

  1. Vysunutí z parkovací pozice a odstranění vnitřní nosné spirály
  2. Propojení Cu pocínované punčošky se stíněním kabelu pomocí kruhových pružin
  3. Odstranění spirál dvou těsnících trubic

Díky kompaktní konstrukci, celá spojka nárokuje minimální délku parkovací pozice. Spojka All-in-One může být namontována v teplotách do -25 °C.

Základní konkurenční výhody

V porovnání s konkurencí má spojka All-in-One velmi krátkou parkovací pozici a to cca 450 mm. Spojka má své použití na VN kabelech jak s drátovým, tak i páskovým stíněním. Navíc ji lze kombinovat se šroubovacími i lisovacími kabelovými spojovači. Nezanedbatelnou výhodou je, že izolační těleso spojky je na jednom nosiči společně s centrální částí plášťové izolace. Díky kompaktní konstrukci má navíc nízké požadavky na transportní a skladovací nároky.

spojka 3

Testování kvality

V laboratořích a zkušebnách ENSTO zajišťujeme průběžné kontrolní mechanismy během výroby spojek. Mimo jiné kontroly materiálů napěťové testy a měření částečných výbojů. Naše výrobky technologie za studena smrštitelné plně splňují a jsou testovány podle standardů HD 629.

Příchod na trh

První projekt na 3000 ks spojek jsme uskutečnili pro společnost Enel Italia již v roce 2013. Součástí standardní nabídky našich produktů se spojka All-in-One stala v roce 2014.

spojka 4

www.ensto.com/all-in-one

ensto logo

Ensto Czech s.r.o
Obchodní 107
25101 Praha východ – Čestlice
Tel.: +420 272 680 338
www.ensto.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.