Nový jednopólový konektor 16BL

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Divize Stäubli Electical Connectors představuje nový jednopólový konektor 16BL, vhodný pro vysoké napětí, který byl speciálně navržen s optimalizovanými bezpečnostními funkcemi a zvýšenou flexibilitou speciálně pro (nouzové) napájecí zdroje a průmyslové aplikace.

Model 16BL má řadu impozantních inovací a umožňuje bezpečné, intuitivní použití a spolehlivý přenos proudu i v prostředí za extrémních podmínek s teplotním rozsahem od -40 do +120°C.

Konektorový systém 16BL od Stäubli je navržen pro vysoké proudy až 630 A. Komponenty jsou robustní a lze je snadno a bezpečně používat i za nejnepříznivějších podmínek použití (stupeň krytí IP65, IP68 a IP69; odolný proti solné mlze). 16BL disponuje novým bajonetovým uzamykacím systémem 45°, stejně jako zalisovanými a opakovaně použitelnými kabelovými přípojkami AxiClamp, které zajistí spolehlivé napojení. Barva a mechanické kódování umožňuje rychlou a intuitivní identifikaci a připojení v terénu bez rizika záměny. Mikrospínač integrovaný do zapuštěné zásuvky signalizuje uživateli, že připojení je zapojeno a může být také integrováno do bezpečnostního obvodu pro stroj umožňující splnění IEC 61984. Kromě vysokého počtu cyklů napojení (až do 5000, v závislosti na podmínkách používání), zaručuje osvědčená technologie MULTILAM konzistentní vysokou kvalitu kontaktu s nepřetržitým velmi nízkým odporem po celou dobu životnosti.

konektor 16bl 1

Fakta & čísla:

  • Široký rozsah použití (jmenovitý proud až 630 A, teplotní rozsah od -40 do +120°C, odolnost proti solné mlze, certifikovaný podle UL 486A-486B)
  • Bezpečnostní funkce (IP2X při odpojení, barevné a mechanické kódování, zajišťovací kolík zabraňuje neoprávněnému odpojení), 45° bajonetový uzamykací systém
  • Robustnost a optimální pro provoz v drsných podmínkách (IP65, IP68, IP69)
  • Kabelové připojení AxiClamp kromě kabelového připojení pro volné konektory
  • Kompletní portfolio příslušenství pro snadnou integraci a větší trvanlivost (např. nastavitelné adaptéry pro snadné zasunutí s menší silou)

konektor 16bl 2

Více informací naleznete na:

Multi-Contact Czech c/o
Stäubli Systems, s.r.o.
Hradecká 536 530 09 Pardubice
Tel.: +420 466 616 126
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.multi-contact.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl duben 2020

ElektroPrůmysl.cz, květen 2020

Číslo je zaměřené na kabely, vodiče, kabelové žlaby, rošty, lávky a žebříky, svorky a konektory.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Rittal - The System. Faster – better – everywhere. Celek je vždy více než jen pouhý součet jednotlivých částí.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.