Nové produkty LAPP pro železniční průmysl

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

LAPP do své řady výrobků pro železniční odvětví doplnil několik nových kabelů. Lídr na trhu s integrovanými kabelovými řešeními v současné době mění zvyklosti v segmentu kolejových vozidel díky svému logistickému nastavení, které je velmi přívětivé pro zákazníky.

Jiní poskytovatelé vyrábějí pouze na zakázku a vyžadují vysoká minimální objednávaná množství. Naproti tomu je LAPP schopen dodat libovolný počet dokonce i malých balení přímo ze skladu. Výsledkem je markantní zkrácení dodacích lhůt po celém světě, a to ze tří měsíců až na týden. To pomáhá uživatelům snižovat zásoby a současně rychleji reagovat na měnící se požadavky.

K dispozici na skladě je nyní navíc také většina nových kabelů. Jedná se také o:

ÖLFLEX® CLASSIC 110 H SF

Tato řada ovládacích kabelů je tahounem portfolia LAPP. Po úspěšném použití v průmyslu v nesčetných variantách je nyní k dispozici také v provedení pro vlaky. Zde je možné jej použít například k ovládání dveří, pro osvětlení nebo do klimatizačních systémů. Díky velmi jemnému lanění třídy 6 je nová varianta extrémně flexibilní a umožňuje instalaci v místech s omezeným prostorem prostorech. Další varianty zahrnují stíněný ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH SF a ÖLFLEX® CLASSIC 115 CH SF (TP). Druhý zmíněný se má stočené páry vodičů, , které umožňují rychlý přenos dat v řídících systémech. Stejně jako všechny kabely LAPP pro železniční průmysl i nové výrobky splňují požadavky na ochranu proti požáru v kolejových vozidlech podle EN 45545-2.

kabely pro zeleznice 2019

ÖLFLEX® TRAIN HT150

Tento jednožilový silikonový kabel, který je navržen pro použití ve vysokých teplotách, odolá až 150 °C. Typická aplikace je například pro napájení motorů nebo trakčních měničích. Kabel je vhodný pro stupeň nebezpečí 3, což je nejvyšší úroveň požární odolnosti. Konstrukce odpovídá EN 50382-2(jednožilové kabely s izolací ze silikonové pryže). Je k dispozici v průřezech od 1,5 mm2 do 400 mm2 pro napětí 1,8 kV a 3,6 kV nebo v provedení pláštěm se dvojitou silikonovou izolací a také s vodiči lanění třídy 6. Díky tomu je flexibilní a vhodný pro instalaci v místech s omezeným prostorem.

ÖLFLEX TRAIN® 340 a ÖLFLEX® TRAIN 345C

LAPP výrazně rozšířil svou osvědčenou řadu připojovacích a ovládacích kabelů, aby splnila vysoké nároky železničního odvětví v souladu s normou EN 50264-3-2. Tyto kabely jsou nyní k dispozici v průřezech od 0,5 mm2 do 50 mm2 a se 2 až 40 žilami. Jsou vhodné pro různé aplikace, včetně venkovní instalace, Jejich černý plášť odolává UV záření. Tyto kabely také odolávají vysokým teplotám, olejům a pohonným látkám a jsou certifikovány podle normy EN 45545-2.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2019

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
www.elektroprogramy.cz Kompletní softwarová výbava nejen pro elektrikáře, revizní techniky a projektanty.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Revizní a provozní měřicí přístroje Prodej měřicí techniky a komponent pro rozvaděče, měřicích a testovacích přístrojů a zařízení pro kontrolu elektrické bezpečnosti.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.