Nové cesty v decentralizovaných instalací pro mobilní techniku a stroje

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Značné vibrace a prach při práci na polích, nízké teploty a sůl při úpravě sjízdnosti komunikací, stejně jako silné znečištění od bláta a špíny na staveništích jsou typickými každodenními provozními podmínkami mobilních strojů a techniky.

Tyto stroje využívají pro své instalace typické komplexní kabelové svazky, které postrádají flexibilitu, stávají se netěsnými a díky rostoucímu technologickému rozvoji a potřebě neustále rozšiřovat a inovovat, dosahují stávající řešení svých limitů. Tomu je ale již konec.

Se založením společnosti Data Panel GmbH rozšiřuje skupina Murrelektronik portfolio svých výrobků o individuální decentralizovaná řešení na míru pro mobilní stroje, které často pracují ve velmi drsných a náročných podmínkách. Řešení šitá na míru se skládají ze sběrnicových modulů a pasivních rozdělovačů od společnosti Data Panel, kdy společně s předmontovanými konektory od Murrelektronik perfektně splňují požadavky zákaznických aplikací. Navíc jsou robustní, odolné, 100 % testované a splňují očekávání požadovaná v prostředí s extrémní zátěží.

Tato individuální a modulární řešení instalací si navíc poradí s vysokotlakým čištěním. Díky konektorovému připojení lze opravu nebo rozšíření provést kdykoliv. Experti z Murrelektronik a Data Panel vám rádi poradí přímo na místě, v souladu s mottem: “Společně nalezneme nejlepší řešení: připojit – a hotovo!”

datapanel mobilni stroje 2021 1

Opravy bez snížení kvality

Pokud něco selže, naše konektorové kabely je snadné vyměnit. Tak si instalace zachová vysokou kvalitu zapojení – bez drahých nástrojů nebo nutnosti volat specialisty!

Perfektní těsnost

Čistěte bez nemilých překvapení! Naše komponenty odolávají vysokotlakému mytí a celé řadě látek. To znamená, že naše řešení propojení nabízejí vyšší dostupnost strojů a tím i vyšší produktivitu!

Ekonomické, i když potřebujete jen jeden

Kabelové svazky složené z jednotlivých vodičů jsou složité a nákladné, zejména u malých produkčních sérií. Modulární, konektorové systémy od Murrelektronik a Data Panel přinášejí do světa mobilních strojů koncept „připojit – a hotovo!“.

datapanel mobilni stroje 2021 2

Snadné rozšíření

S naším systémem založeným na jednotlivých komponentách nejsou budoucí změny a rozšíření problém. Jednoduše připojte a nastartujte! S modulárním instalačním systémem od společností Murrelektronik a Data Panel snadno zkrotíte všechny signály ve vašich mobilních strojích.

Pokud tedy hledáte optimální řešení v oblasti mobilních instalací, obraťte se na specialisty z Murrelektronik!

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz duben 2021

ElektroPrůmysl.cz, duben 2021

Číslo je zaměřené na kvalitu elektrické energie, energetiku, elektromobilitu a alternativní zdroje energie.

Zajímavé odkazy

Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.
Volně svorkovatelné konektory s technologií ecolink Volně svorkovatelné konektory jsou vhodné pro hygienická a vlhká prostředí, do drsných a obtížných podmínek, pro elektromagentická pole při svařování a pro oblasti s nebezpečím výbuchu.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.

Najdete nás na Facebooku