Kabely „ve velkém“ od společnosti Murrelektronik

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Murrelektronik s radostí oznamuje, že nyní dodává velmi kvalitní kabely pro připojování snímačů a akčních členů na cívkách, a to v délkách od 100 do 500 m. Zákazníci tak mohou pružně řešit své aktuální potřeby při montáži elektrických rozvodů na svých strojích a strojních zařízeních.

Dlouhodobě dobré vztahy společnosti Murrelektronik s mnoha předními výrobci kabelů po celém světě vám zaručují, že od nás dostanete kvalitní výrobek za přiměřenou cenu. Můžete volit mezi různými materiály pláště, barvami, počty a průřezy vodičů, čímž vždy dostanete kabel přesně odpovídající vašim požadavkům.

murrelektronik_kabely

Pokud jde o materiál pláště, společnost Murrelektronik nabízí kabely ve čtyřech variantách, a to s pláštěm z materiálu PVC, z kombinace PUR/PVC, dále pouze z materiálu PUR, a z PUR snadno ohebného. Kabely s pláštěm z PVC jsou vhodné při středních požadavcích na mechanickou odolnost, např. pro balicí stroje či montážní a výrobní linky. Kabely s pláštěm kombinovaným z materiálů PUR a PVC jsou ohebné signálové kabely, vhodné k vnitřnímu i vnějšímu použití při větších požadavcích na mechanickou odolnost. Používají se u manipulačních a balicích strojů, montážních a výrobních linek.

Kabely s pláštěm z materiálu PUR jsou vhodné k použití jako trvale ohýbané signálové kabely při zvlášť těžkých provozních podmínkách, vyskytujících se např. na obráběcích strojích, otočných stolech, a při řezání kovů. Při správné instalaci jsou velmi vhodné k použití s vlečnými řetězy (životnost více, než 5 milionů pracovních cyklů). Kabely s pláštěm z tohoto materiálu jsou současně velmi vhodné pro americký trh, neboť jejich plášť (v provedení 20233, umožňujícím použití bez opory) odpovídá požadavkům na nehořlavost podle normy NFPA79. A pokud jde o kabely s pláštěm ze snadno ohebného PUR (materiál High Flex PUR), jsou vhodné do oblastí vyznačujících se velmi rychlými pohyby, a mimořádně těžkými provozními podmínkami při požadované životnosti kabelu nejméně 10 milionů pracovních cyklů. Mezi tyto oblasti patří např. robotika, speciální svařovací roboty, vysokorychlostní vlečné řetězy, obráběcí stroje, montážní linky a řezání kovů.

Společnost Murrelektronik nabízí také široký sortiment konektorů k připojení na dodávané kabely přímo na místě použití. Z jednoho zdroje lze spolu s kabely získat také konektory M8 a M12, ventilové konektory v provedení k připájení vodičů, nebo se šroubovými svorkami i konektory se spolehlivějšími, a čas šetřícími prořezávacími svorkami IDC.

murrelektronik_logo

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Průmyslová 762
33301 Stod
Tel.: +420 377 233 935
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.murrelektronik.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.

Najdete nás na Facebooku