Kabely „ve velkém“ od společnosti Murrelektronik

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Murrelektronik s radostí oznamuje, že nyní dodává velmi kvalitní kabely pro připojování snímačů a akčních členů na cívkách, a to v délkách od 100 do 500 m. Zákazníci tak mohou pružně řešit své aktuální potřeby při montáži elektrických rozvodů na svých strojích a strojních zařízeních.

Dlouhodobě dobré vztahy společnosti Murrelektronik s mnoha předními výrobci kabelů po celém světě vám zaručují, že od nás dostanete kvalitní výrobek za přiměřenou cenu. Můžete volit mezi různými materiály pláště, barvami, počty a průřezy vodičů, čímž vždy dostanete kabel přesně odpovídající vašim požadavkům.

murrelektronik_kabely

Pokud jde o materiál pláště, společnost Murrelektronik nabízí kabely ve čtyřech variantách, a to s pláštěm z materiálu PVC, z kombinace PUR/PVC, dále pouze z materiálu PUR, a z PUR snadno ohebného. Kabely s pláštěm z PVC jsou vhodné při středních požadavcích na mechanickou odolnost, např. pro balicí stroje či montážní a výrobní linky. Kabely s pláštěm kombinovaným z materiálů PUR a PVC jsou ohebné signálové kabely, vhodné k vnitřnímu i vnějšímu použití při větších požadavcích na mechanickou odolnost. Používají se u manipulačních a balicích strojů, montážních a výrobních linek.

Kabely s pláštěm z materiálu PUR jsou vhodné k použití jako trvale ohýbané signálové kabely při zvlášť těžkých provozních podmínkách, vyskytujících se např. na obráběcích strojích, otočných stolech, a při řezání kovů. Při správné instalaci jsou velmi vhodné k použití s vlečnými řetězy (životnost více, než 5 milionů pracovních cyklů). Kabely s pláštěm z tohoto materiálu jsou současně velmi vhodné pro americký trh, neboť jejich plášť (v provedení 20233, umožňujícím použití bez opory) odpovídá požadavkům na nehořlavost podle normy NFPA79. A pokud jde o kabely s pláštěm ze snadno ohebného PUR (materiál High Flex PUR), jsou vhodné do oblastí vyznačujících se velmi rychlými pohyby, a mimořádně těžkými provozními podmínkami při požadované životnosti kabelu nejméně 10 milionů pracovních cyklů. Mezi tyto oblasti patří např. robotika, speciální svařovací roboty, vysokorychlostní vlečné řetězy, obráběcí stroje, montážní linky a řezání kovů.

Společnost Murrelektronik nabízí také široký sortiment konektorů k připojení na dodávané kabely přímo na místě použití. Z jednoho zdroje lze spolu s kabely získat také konektory M8 a M12, ventilové konektory v provedení k připájení vodičů, nebo se šroubovými svorkami i konektory se spolehlivějšími, a čas šetřícími prořezávacími svorkami IDC.

murrelektronik_logo

Murrelektronik CZ, spol. s r.o.
Průmyslová 762
33301 Stod
Tel.: +420 377 233 935
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.murrelektronik.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2020

ElektroPrůmysl.cz, červen 2020

Číslo je zaměřené na identifikační systémy, trafostanice, transformátory a zabezpečovací techniku.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.