CONEC IP67 D-SUB Série – perfektní při nasazení v drsném prostředí!

Typografie
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pro průmyslové použití v náročných prostředích jsou vyžadovány konektorové systémy, které splňují speciální požadavky. Řada CONEC zahrnuje rozmanitou řadu konektorů D67 SUB-IP67 a odpovídající ochranné kryty.

Kromě skupin produktů IP67 D-SUB, D-SUB High Density, Combination D-SUB, Combination D-SUB High Density a Filter D-SUB ve standardní verzi nabízí CONEC také řadu Solid Body a CONEC SlimCon.
Výhodou konektorů řady Solid-Body a CONEC SlimCon je jejich jednodílné zinkové pouzdro s poniklovaným povrchem, které zajišťuje optimální ochranu systému.
Řada CONEC SlimCon nabízí nejen velmi malé rozměry, ale zahrnuje také konektory filtrů D-SUB s integrovanou dolní propustí, které chrání před rušením spojeným s vedením. To znamená, že rozhraní uvnitř zařízení jsou nejen dokonale chráněna před vlhkostí, ale mohou také přispět k dosažení požadavků na EMC.
Uvedené konektory [Solid Body a CONEC SlimCon] jsou určeny pro montáž na zadní stěnu a mají vnitřní závit 4-40 UNC. Odpovídající šrouby se závitem z nerezové oceli jsou standardní součástí produktové řady.
Kromě konektorů patří do řady CONEC také různé ochranné kryty IP67 D-SUB. Jako metalizovaná verze nabízejí kryty IP67 také ochranu před elektromagnetickým rušením.
Navzdory kompaktní konstrukci mají kryty IP67 dostatek místa pro všechny konektory D-SUB a kombinované konektory D-SUB s integrovanými koaxiálními nebo vysokonapěťovými kontakty. Upevňovací šrouby jsou vyrobeny z nerezové oceli.

CONEC IP67 D SUB Serie 2020 1

IP67 CONEC SlimCon D-SUB, D-SUB High Density, kombinované D-SUB

Řada konektorů IP67 CONEC SlimCon je k dispozici ve velikostech pouzdra 1 až 3 v provedení kolík i zásuvka. Díky své malé velikosti a jednodílnému zinkovému tlakovému pouzdru jsou ideální pro průmyslové a drsné prostředí. Se čtyřmi kontaktními plochami jsou konektory vždy nainstalovány rovnoměrně s existujícím těsněním na stěně zařízení, čímž se zabraňuje přetěžování těsnění a současně zajišťuje bezpečnou instalaci zákazníkem. Konektory CONEC SlimCon jsou navrženy pro tloušťku stěny pouzdra 0,8 mm až 1,3 mm.
Velikost pouzdra odpovídá standardním rozměrům konektorů D-SUB a dosahuje zmenšení obsazené oblasti o 48% až 52% ve srovnání s konektory chráněnými IP67 s rozšířeným těsnicím rámem. To se obecně vztahuje na všechny konektory CONEC SlimCon.

CONEC IP67 D SUB Serie 2020 3

IP67 CONEC SlimCon D-SUB filtr

U řady filtrů CONEC SlimCon s krytím IP67 je pouzdro utěsněno vodivým těsněním EMC nebo volitelně silikonovým těsněním. Také zde jsou velikosti pouzder 1 až 3 k dispozici v kolíku a zásuvce. V takovém případě lze použít rovné pájecí kolíky a kontakty pájecí misky. Integrované filtry jsou nabízeny s kapacitními hodnotami 370 pf, 820 pF a 1200 pF. Na požádání lze vytvořit a nabídnout další hodnoty kapacity a speciální požadavky zákazníků. Konektory CONEC SlimCon jsou navrženy pro tloušťku stěny pouzdra 0,8 mm až 1,3 mm.

CONEC IP67 D SUB Serie 2020 4

IP67 CONEC Solid Body D-SUB, D-SUB High Density, Combination D-SUB, kombinované D-SUB High Density

Řada konektorů IP67 CONEC s pevným tělem je k dispozici ve velikostech pouzdra 1 až 5 v provedení kolík a zásuvka. Díky jednodílnému zinkovému tlakovému pouzdru je tato řada také ideální pro průmyslové a drsné prostředí. Pro řadu IP67 D-SUB jsou k dispozici četné verze v rozsahu 9 pinů až 50 pinů a v aplikacích IP67 D-SUB HD 15 pinů až 78 pinů. V sortimentu IP67 Combination D-SUB a Combination D-SUB HD lze také nabídnout širokou škálu konektorů. Konektory s pevným tělem CONEC jsou určeny pro tloušťku stěny pouzdra od 1,0 mm do 1,6 mm.

CONEC IP67 D SUB Serie 2020 5

IP67 D-SUB krytky

Kryty IP67 jsou k dispozici ve velikostech pouzdra 1 až 5 a mohou se v závislosti na velikosti přizpůsobit různým kabelům o průměru 7 až 16 mm. Stíněnou a nestíněnou verzi lze snadno a rychle nainstalovat. Kompaktní design krytů IP67 nabízí řešení šetřící místo pro ochranu citlivých rozhraní.

CONEC IP67 D SUB Serie 2020 2

Oblasti použití:

 • Automatizační technika
 • Transportní průmyl
 • Pohonová technika
 • Komunikační technika
 • Kabelová konfekce
 • Testovací a diagnostické přístroje
 • Připojování přísrojů a panelů
 • Automatizace procesů
 • Průmyslová rozhraní
 • Bezpečnostní a monitorovací systémy
 • Strojírenství
 • Řídící technika
 • Montážní a výrobní linky
 • Zásobování energií
 • Telekomunikace

Použití:

 • Jednodílné zinkové tlakové lití (Solid Body a CONEC SlimCon)
 • Design šetřící místo (CONEC SlimCon)
 • Nízká hmotnost
 • S integrovaným filtrem C (CONEC SlimCon Filter D-SUB)
 • Plně stíněné s EMC těsněním (CONEC SlimCon Filter D-SUB)
 • Stupeň krytí IP67 (při zasunutí a přišroubování, vyšší třída ochrany na vyžádání)
 • V souladu s RoHS
 • Snadná konstrukce

Conec s.r.o.
Loučka 137, 76325 Újezd u Val. Klobouk
Tel: +420 577 350 132
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.conec.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.