Bezpečně doručené… I díky kabelům Lapp!

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Bezobslužné robotické tahače CEITruck s periferními jednotkami zabezpečují distribuci materiálu po předdefinovaných dráhách ve výrobních halách. Samozřejmostí je monitorovací a řídicí bezdrátový systém a automatické nabíjení.

Využitím automatického logistického systému od společnosti CEIT zvyšují firmy svoji produktivitu a zároveň snižují logistické náklady.

CEITruck

Sofistikovaný bezobslužný systém je vybavený elektronikou a kabeláží, která musí spolehlivě fungovat při plném provozu výrobních linek, a to i v náročném prostředí s mnoha možnými zdroji elektromagnetického rušení. Proto používá firma CEIT při výrobě robotických tahačů produkty skupiny Lapp, např. stíněné ovládací kabely ÖLFLEX® CLASSIC 115 CY a ÖLFLEX® STATIC CY v kombinaci s kabelovými vývodkami SKINTOP® MS-SC-M pro připojení stínění.

K bezchybné komunikaci přispívají datové kabely UNITRONIC® BUS a kabely pro snímače a akční členy UNITRONIC® SENSOR. Díky elektromagneticky kompatibilnímu řešení kabeláže se tahače přesouvají po hale bezpečně a materiál, který je nutné přemisťovat ve výrobě, je spolehlivě doručený na správné místo.

 

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz zari 2021

ElektroPrůmysl.cz, září 2021

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Moduly PAPAGO Pro měření nejrůznějších veličin, monitorování i ovládání přes Ethernet (síť LAN), WiFi nebo GSM.