Společnost Murrelektronik nabízí nejširší sortiment průmyslových ethernetových konektorů na trhu. Pro kabeláž rozvaděčů IP20, pro drsné průmyslové prostředí IP67 nebo pro přechod z rozvaděče nebo z kancelářského prostředí do „terénu“.

Servisní rozhraní Modlink MSDD společnosti Murrelektronik umožňují obsluze zařízení snadný a bezpečný přístup k řízení bez nutnosti otevření dveří rozvaděče. Různé zásuvky specifické pro různé státy a rozličné datové konektory poskytují vysokou flexibilitu, četná schválení umožňují celosvětové použití.

Firmu Amphenol založil v roce 1932 v Chicagu Arthur J. Schmitt. Největší rozvoj firmy nastal v období 2. světové války, během které se Amphenol stal hlavním výrobcem konektorů používaných v oblasti vojenské, letecké a rádiové techniky. Nyní je Amphenol světovým lídrem ve výrobě široké škály konektorů.

Rádi bychom čtenářům časopisu představili některé z novinek, které se v posledních týdnech a měsících objevily v portfoliu produktů Multi-Contact. Ve všech těchto případech se řešení elektrických kontaktů opírá o osvědčenou technologii MULTILAM, která zaručuje dlouhodobou spolehlivost napojení a udržení stejných výkonových charakteristik i po více jak 100 000 spojovacích cyklech.

PushPull je skutečně všestranný konektor. Je stejně flexibilní jako legendární MacGyverův červený švýcarský nožík. PushPull má řešení pro všechny požadavky zákazníků. Napájení? Signál? Data? Konektory PushPull se postarají o všechny tři aspekty najednou a jsou tak ideálním řešením pro průmysl budoucnosti.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku