Měnič frekvence s rozhraním POWERLINK

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Pro využití v složitých strojích, aparaturách a systémech je k dispozici frekvenční měnič ACOPOSinverter P84 s integrovaným POWERLINK rozhraním o výkonnostním rozsahu 0,37 až 500 kW.

K ovládání široké škály technologických funkcí se využívá digitálních a analogových I/O kanálů. Integrované rozhraní POWERLINK umožňuje velice snadné připojení kabeláží.

BuR_ACOPOSinverter_P84

Pro aplikace s vysokými nároky na rychlost a točivý moment lze přidat k měniči snímač rozhraní. Díky tomu se dá ideálně začlenit do pohybového konceptu B&R a umožňuje synchronizaci pohybového procesu k servopohonu.

Díky integrovanému prostředí B&R Automation Studio nejsou zapotřebí žádné doplňkové softwarové nástroje. Návrhový průvodce pomáhá uživateli při zapojování frekvenčního měniče do projektu a zpracovává nejdůležitější základní nastavení. Tím je zajištěno jednoduché uvedení do provozu. Systémem diagnostiky umožňuje úplnou diagnostiku stroje nebo číst jeho stavy a to i přes internet.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku