MLINE | JUNIOR - Když méně je více

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Italský výrobce signálních zařízení – firma SIRENA S.p.A. doplnila svou nabídku o produkty s redukovanými technickými vlastnostmi a možnostmi. Vychází tak vstříc požadavkům zákazníků, kteří mají zájem použít jejich signální prvek, ale reálně nevyužijí všechny možnosti základní verze.

Omezení počtu funkcí a technických vlastností nemá přitom žádný vliv na kvalitu a spolehlivost nového zařízení a naopak vede ke snížení jeho ceny.

mline junior 1

Stále více oblíbený systém MLine byl doplněn variantou nazvanou Junior. Toto provedení se vyznačuje jednodušším elektronickým obvodem, kdy například akustické moduly (multifunkční elektronické sirény) SIR-E JUNIOR (Obr. 1 ) mají k dispozici 16 tónů oproti 32 tónům v případě „plné" základní verze. Tóny lze volit z 2 skupin po 8mi tónech zapojením resp. aktivací příslušného vstupu. K dispozici jsou „evropské" signály (verze EURO) nebo signály používané v Asii a Tichomoří (verze APAC) nastavitelné pomocí přepínačů dip-switch na desce s plošnými spoji modulu. Maximální hlasitost tohoto zařízení je 100 dB bez možnosti nastavení/snížení hlasitosti. Krytí IP 65 je vhodné také pro použití ve venkovních podmínkách. Barevné provedení může být světle šedé nebo černé (průmyslové aplikace), bílé (komerční aplikace) nebo červené (aplikace v oblasti EZS/EPS).

mline junior 2
Odvozené provedení doplněné o optický prvek má název SIR-E LED JUNIOR (Obr. 2). Ve čtyřech barvách (modrá, oranžová, červená a zelená) a třech režimech provozu nabízí výhodnou kombinaci akustického a optického signálu.
Nabídka obsahuje také optické moduly XLF JUNIOR (Obr. 3) s průsvitnou barevnou krytkou pod názvem PROXIMITY (pro trvalou indikaci v bezprostředním zorném poli obsluhy) nebo průhlednou krytkou a názvem DIRECTIONAL (pro signalizaci na větší vzdálenost). Svítidla jsou nabízena pouze s trvalým svitem, ve čtyřech barvách (viz modul SIR-E LED JUNIOR) a krytím IP 66.

mline junior 3
Každý modul musí být použitý s příslušnou základnou, která je nutná z hlediska montáže a/nebo zapojení při použití jiného napětí než 12/24 V AC/DC. Základny jsou nabízeny ve čtyřech barvách plastu podle konkrétní aplikace. Volit tak lze z provedení: nízká, vysoká, nástěnná, dvojitá, zapuštěná a tyčová. Stáhněte si nebo vyžádejte přehled prvků systému MLine Junior (Obr. 4), ve kterém najdete veškeré potřebné informace ke správné volbě signálních prvků.

mline junior 4
Nechte se oslovit jedinečným konceptem řady MLine, která nabízí prakticky nekonečně řešení Vašich aplikací v oblasti průmyslové i komerční signalizace. Základní vlastnosti dílů (modulární, multinapěťové a multifunkční) vytváří moderní systém.

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vestec 185, 252 42 Jesenice
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.

Najdete nás na Facebooku