Zjednodušte si práci na rozváděči se systémem COMPLETE line

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

COMPLETE line poskytuje komplexní řešení, pomocí kterého zoptimalizujete vaše procesy ve výrobě rozváděčů. Projektování, nákup, instalace a provoz se pro vás výrazně zjednoduší.

COMPLETE line je celý systém zahrnující technologicky vyspělé produkty, software, poradenské služby a systémové řešení, které jsou navzájem zkoordinované. Produkty mají jednotný design, příslušenství, dokumentaci, plánovací systémy, jednoduché Push-in připojení, a proto je práce s nimi velmi efektivní. Celý rozváděč naplánujete pomocí softwaru Project complete, který vám umožní okamžitě objednat kompletně vyskládané DIN lišty.

COMPLETE line vám nabízí kompletní produktové portfolio jako jsou:

  • Řídicí jednotky, vstupy a výstupy
  • Zdroje napájení a přístrojové jističe
  • Svorkovnice a distribuční bloky
  • Reléové moduly a řízení motorů
  • Převodníky
  • Bezpečnostní technologie
  • Přepěťové ochrany
  • Průmyslové konektory

COMPLETE line 2020 1

Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání hardwarových komponentů ušetříte čas při montáži, spouštění a údržbě. S Push-in technologií připojení jste schopni velice rychle a bez použití nástrojů připojit veškeré vodiče. Široké produktové portfolio vám vždy nabídne správný produkt pro standardní nebo speciální aplikace.
Software PROJECT complete pro plánování a značení podporuje celý proces výroby rozváděčů. Program obsahuje intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje individuální plánování, automatickou kontrolu a přímé objednání kompletně vyskládané DIN lišty.

COMPLETE line 2020 2
Méně objednacích čísel pří zachování technických parametrů díky standardizovanému značení, propojování a testovacího příslušenství. COMPLETE line kombinuje produkty, design a doplňky tak, abyste je mohli maximálně využívat a současně snížit náklady na logistiku.

COMPLETE line 2020 3
COMPLETE line vám pomůže od projektování až k výrobě, ale také při navrhování procesu výroby rozváděče co nejefektivněji. Výroba osazených DIN lišt vám umožní flexibilně reagovat na období s plným vytížením výroby nebo dodávat hotovou DIN lištu do vaší výroby na čas.

Objevte nový standard pro výrobu rozváděčů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Dornych 47, 617 00 Brno
Tel.: +420 542 213 401
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.phoenixcontact.cz/completeline

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku