Zjednodušte si práci na rozváděči se systémem COMPLETE line

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

COMPLETE line poskytuje komplexní řešení, pomocí kterého zoptimalizujete vaše procesy ve výrobě rozváděčů. Projektování, nákup, instalace a provoz se pro vás výrazně zjednoduší.

COMPLETE line je celý systém zahrnující technologicky vyspělé produkty, software, poradenské služby a systémové řešení, které jsou navzájem zkoordinované. Produkty mají jednotný design, příslušenství, dokumentaci, plánovací systémy, jednoduché Push-in připojení, a proto je práce s nimi velmi efektivní. Celý rozváděč naplánujete pomocí softwaru Project complete, který vám umožní okamžitě objednat kompletně vyskládané DIN lišty.

COMPLETE line vám nabízí kompletní produktové portfolio jako jsou:

  • Řídicí jednotky, vstupy a výstupy
  • Zdroje napájení a přístrojové jističe
  • Svorkovnice a distribuční bloky
  • Reléové moduly a řízení motorů
  • Převodníky
  • Bezpečnostní technologie
  • Přepěťové ochrany
  • Průmyslové konektory

COMPLETE line 2020 1

Díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání hardwarových komponentů ušetříte čas při montáži, spouštění a údržbě. S Push-in technologií připojení jste schopni velice rychle a bez použití nástrojů připojit veškeré vodiče. Široké produktové portfolio vám vždy nabídne správný produkt pro standardní nebo speciální aplikace.
Software PROJECT complete pro plánování a značení podporuje celý proces výroby rozváděčů. Program obsahuje intuitivní uživatelské rozhraní, které umožňuje individuální plánování, automatickou kontrolu a přímé objednání kompletně vyskládané DIN lišty.

COMPLETE line 2020 2
Méně objednacích čísel pří zachování technických parametrů díky standardizovanému značení, propojování a testovacího příslušenství. COMPLETE line kombinuje produkty, design a doplňky tak, abyste je mohli maximálně využívat a současně snížit náklady na logistiku.

COMPLETE line 2020 3
COMPLETE line vám pomůže od projektování až k výrobě, ale také při navrhování procesu výroby rozváděče co nejefektivněji. Výroba osazených DIN lišt vám umožní flexibilně reagovat na období s plným vytížením výroby nebo dodávat hotovou DIN lištu do vaší výroby na čas.

Objevte nový standard pro výrobu rozváděčů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.
Dornych 47, 617 00 Brno
Tel.: +420 542 213 401
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.phoenixcontact.cz/completeline

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2020 s

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2020

Číslo je zaměřené na zdroje, zálohování, měření a regulaci elektrické energie.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Digitalizace výrobních procesů již není vize budoucnosti Vše pro průmyslový Ethernet, IO-Link, Průmysl 4.0, Průmyslový Cloud a mnoho dalšího...
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.