Podzemní rozvaděče LIC

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Podzemní rozvaděče LIC umožňují velmi jednoduchým a elegantním způsobem řešit dočasné připojení na elektrickou síť všude tam, kde se pořádají jakékoliv akce, na sportovištích či v půmyslových halách. Podzemní rozvaděče vyráběné firmou LIC technika je možné umístit kdekoliv – ve vozovce (nosnost 40 t) nebo v chodníku či pěší zóně (nosnost 12,5 t).

Otvírání rozvaděčů LIC je velmi jednoduché - po otočení 6tihranného šroubu v poklopu se rozvaděče otevřou sami pomocí plynových pístů. Tato technologie umožňuje jejich snadné ovládání a hlavně bezporuchový provoz.

lic_rozvadec_1

Základem podzemních zvaděčů LIC je šachta z polykarbonátu s masivním víkem z nerez oceli. Toto víko je možné zadláždit, takže zcela splyne s okolím. Hlavní předností rozvaděčů LIC je možnost jejich opětovného uzavření po připojení kabelů, takže ani při provozu do nich nemá nikdo neoprávněný přístup (kabely prochází do rozvaděče otvorem ve víku. Další výhodou těchto rozvaděčů je možnost vybavení kohouty pro připojení pitné vody i přípojkou pro odtok odpadní vody (napojení na kanalizaci).

lic_rozvadec_2

Elektrické rozvaděče jsou v gumovém provedení a jsou vždy vyráběny podle individuálních požadavků zákazníka. V případě, že plocha na instalaci zásuvek není dostatečná, je možné použít podzemní rozvaděč ve výsuvném provedení, kam se vejde se 4x větší elektrorozvaděč.

Podzemní rozvaděče v novém provedení jsou doplněny vzduchotěsnou ochranu, která zaručí, že ve sklopeném stavu mají krytí IP 58 – viz detail provedení.

lic_rozvadec_3

Tyto rozvaděče se instalují samozřejmě nejčastěji při rekonstrukcích náměstí a pěších zón, ale ani jejich dodatečná montáž není žádný problém.

Podzemní rozvaděče firmy LIC technika jsou na náš trh dodávány již více jak 10 let. Nejzajímavější instalace jsou jistě v zahradách Pražského hradu či na autodromu v Mostě, na Horním náměstí ve Znojmě jich je instalováno 13.

LIC® technika, s. r. o.
Průmyslová 879, 339 01 Klatovy II
tel.: +420 371 106 821
mobil: +420 724 900 161
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.lic.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2022

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Nadcházející webináře

Zajímavé odkazy

Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Monitorovací systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku