Podparapetní kanály z plastu, oceli a hliníku pro instalaci silových kabelů a datových sítí

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Naše nabídka obsahuje podparapetní kanály z plastu, oceli a hliníku pro instalaci silových kabelů a datových sítí. Tyto kanály jsou opatřeny perforací pro snadné uchycení ke stěně. Pomocí přepážek lze rozdělit kanál podélně na několik komor.

Některé kanály mají přepážku pevně zabudovanou. Čelní strana kanálu je otevřena pro instalaci přístrojů – buď zacvaknutím přístrojů modulu 45 x 45 mm nebo pro upevnění přístrojů do instalačních krabiček (výška víka kanálu 80 mm). Dodávají se kanály z anodizovaného nebo lakovaného hliníku v barvách RAL. Rovněž ocelové kanály se dodávají v pozinkované nebo lakované povrchové úpravě. Výrobní sortiment kanálů IBOCO je pouze z plastu. Kanály GGK jsou z plastu, oceli a hliníku.

Iboco

Podparapetní kanály
Stálou nabídkou jsou osvědčené podparapetní plastové kanály od společnosti IBOCO.
Plastové kanály jsou nejčastěji montovaným typem kanálu, jsou cenově dostupné a mají velmi elegantní design. Všechny plasty používané pro výrobu podparapetních kanálů jsou samozhášivé a UV odolné. Podparapetní kanály IBOCO jsou certifikovány pro NATO. Dodáváme kanály pro použití standardních přístrojů i přístrojů 45 x 45 mm. Do některých typů kanálů lze namontovat i třífázovou zásuvku. Samozřejmostí je bohatý sortiment tvarovek a příslušenství, u kanálů IBOCO jsou tvarovky stavitelné, je proto snadné realizovat místnosti, jejichž stěny svírají ostré nebo naopak tupé úhly. Kanály jsou dostupné v bílé, černé a šedivé barvě.

Minikanály
Plastové minikanály patří k základnímu materiálu, který využije každý elektromontér. Kvalitní minikanály firmy IBOCO, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní vyrobené z netříštivého pružného PVC, které umožňuje použítí v interiéru i exteriéru. Všechny materiály jsou samozhášivé a UV stabilní.

Podparapetni kanaly 2021 1

GGK

Podparapetní kanály
Německý výrobce GGK je znám svou širokou škálou plastových, ocelových a hliníkových podparapetních kanálů. Předností těchto produktů je široká škála velikostí a barev, s množstvím tvarovek a doplňků. Jedinečným benefitem je možnost polepit kanál tapetou v různých dekorech (např. dřeva či třeba plastovou lištu v imitaci hliníku).
Exkluzivní a vysoce odolné podparapetní kanály GGK z oceli pro jsou vhodným produktem pro použití v administrativních budovách, vzdělávacích zařízeních nebo zdravotnictví.
Specifickým znakem plastových kanálů GGK je produkce vlastního granulátu pro výrobu plastových kanálů.

Podparapetni kanaly 2021 2

Simon

Podparapetní kanály
Španělský výrobce Simon je znám pro své vysoce kvalitní plastové a hliníkové kanály. Stejně jako u výše uvedených výrobců je zde možno vybírat z velkého množství rozměrů a doplňků.
Hlavní předností hliníkových kanálů značky Simon je vzhled těchto kanálů, který je předurčuje k použití v interiérech administrativních center a veřejných prostorách. Díky použitému materiálu jsou kanály téměř nezničitelné a snadno se udržují.
Plastové i hliníkové kanály jsou vhodné pro přímou montáž modulů K45 bez použití dalších nástrojů.

Podparapetni kanaly 2021 3

Unex

Podparapetní kanály
Výrobce podparapetnícj kanálů Unex je znám pro své plastové a hliníkové kanály, které se vyznačují dostupností s odolností tlaku, bezhalogenovým provedením, vhodností pro venkovní použití. Kanály jsou dostupné v šedé, bílé barvě, v hliníkové úpravě a v hliníkovém provedení. Některé typy lze opatřit nátěrem v jiné barvě, s možností přímé montáže modulů a montáže do boxů.
Stejně jako naše ostatní podparapetní kanály, tak i tyto jsou dostupné v různých velikost s množstvím doplňků.

Minikanály
Mezi produkty firmy Unex patří i minikanály pro vedení malých rozměrů. Stejně jako u podparapetních jsou dostupné plastové v šedém a bílém plastovém provedení (s možností barevné úpravy). Minikanály mohou mít 1-3 oddíly pro oddělení obvodů.

Více informací získáte u společnosti:

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz listopad 2021

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2021

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.

Najdete nás na Facebooku