Plastové elektroinstalační kanály a rozvodnice v moderním interiéru

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Firma SCHMACHTL nabízí elegantní řešení kabelových rozvodů uložených v plastových podparapetních kanálech TA-N, TA-C, v soklových kanálech TBN, TBA nebo nášlapných lištách CSP-N pro moderní a příjemné kancelářské prostředí. Komponenty a příslušenství dotváří systém špičkové kvality.

rozvodnice 1

Instalace přístrojových modulů snap-in umožňuje rychlou a snadnou kompletaci rozvodů.
Aby kanály ladily s nástěnnou malbou, příp. podlahovou krytinou, lze vybrat z několika barev.
Nášlapné kanály CSP-N jsou vybaveny víkem s podélným lemem, který umožňuje optimální přilnutí kanálu k podlaze. Kanál je odolný vůči vertikálnímu zatížení do 3 000 N. Použitím odboček se skvěle kombinuje se soklovými kanály TBN a TBA (Obr. 1). Instalací přístrojové věže TOR vytvoříme přípojné místo pro uživatele elektronického zařízení.

rozvodnice 2
Žádná budova se neobejde bez rozváděčových skříní zabudovaných uvnitř, příp. v exteriéru budovy. Vícemodulové rozvodnice Pablo & Pico se instalují na stěnu nebo pod omítku. (Obr. 2) Mají krytí IP40 až IP65. Vyrábí se z bezhalogenových a samozhášivých materiálů - ABS, transparentní dveře jsou z polykarbonátu. Nabídka obsahuje až 9 velikostí. (Obr. 3) Rozvodnice Pablo mají nosný oboustranný rám, DIN lištu s možností variabilního osazení, vyjímatelné panely a prostor pro upevnění svorkovnice.
K rozvodnicím je možné dodat rozsáhlé příslušenství v podobě nástěnných držáků, zátek a pozinkovaných ocelových montážních desek, které umožňují montovat do skříní i těžké součásti jako transformátory nebo stykače. Vyznačují se univerzálností použití a vysokou úrovní designu.

rozvodnice 3
Polyesterové skříně PEDRO jsou masivní a mechanicky odolné polyesterové skříně určeny pro použití v průmyslu a exteriérech. (Obr. 4) Krytí zavřené skříně je IP66. Jde o velice pevné skříně (mechanická pevnost 20 J) s plnými nebo transparentními dveřmi. Jsou odolné proti UV záření a povětrnostním vlivům. Lze je vybavit lištami DIN jako standardní rozváděče, nebo za pomoci montážní desky a vnitřních dveří využít jako skříně pro řídící a ovládací jednotky strojních zařízení a budov. Vnitřní vybavení skříní je výškově nastavitelné pro montáž prvků různých výšek. Skříně se dodávají v 7 velikostech.

rozvodnice 4

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vestec 185, 252 42 Jesenice
tel.: +420 244 001 500
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku