Ovládací a signalizační přístroje Harmony nově s možností zapuštěné montáže

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

V provedení se zapuštěnou montáží dodají ovládací a signalizační přístroje Harmony šmrnc každému operátorskému panelu i samotnému stroji. Rychle a za rozumnou cenu.

harmony zapusteni 1

V plastu i v kovu

Sada pro zapuštěnou montáž do panelu je určena pro ovládací a signalizační přístroje Harmony o Ø 22 mm. Lze ji objednat jak v plastovém provedení pro Harmony XB5, tak v provedení kovovém pro Harmony XB4. „Zapustit“ si zákazník může nejenom ovládače stiskací, otočné a prosvětlené, ale samozřejmě i signálky.  

Jednoduše, těsně a viditelně

Samotnou montáž provedeme jednoduše do otvoru o průměru 30,5 mm pomocí montážního adaptéru a upevňovací matice. Sada obsahuje rovněž těsnění, které zajistí stupeň krytí IP 66 resp. IP 69K dle
ČSN EN 60529. Součástí vybraných sad jsou i nepřehlédnutelné nosiče štítků o rozměru 8 x 27 mm resp. 18 x 27 mm.

harmony zapusteni 2

Vandalům zvoní hrana

Sada pro zapuštěnou montáž zlepší vzhled nejenom novým, ale také déle sloužícím operátorským panelům. Vhodná je například jako montážní adaptér při renovaci zastaralých strojních zařízení nebo do výtahů coby tzv. antivandal provedení.

Sada pro zapuštěnou montáž ovládacích a signalizačních přístrojů Harmony vhodně kombinuje jednoduchou montáž, flexibilitu, robustnost a cit pro průmyslový design.

harmony zapusteni 3

Schneider logo 2016

Schneider Electric
Tel.: +420 382 766 333
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schneider-electric.cz
www.schneider-electric.sk

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, březen 2023

Číslo je zaměřené na elektroinstalační techniku, elektrické rozvody a elektrozařízení pro prostředí s nebezpečím výbuchu.

Zajímavé odkazy

Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku