Loxone uvádí Sborník referencí. Ukazuje nekonečné možnosti inteligentní automatizace

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Loxone publikovala Sborník referencí. Na příkladech z praxe ukazuje, jak rozmanité jsou možnosti inteligentní automatizace. Vhodná je pro developerské projekty i třeba zámeckou prohlídku.

V jednom rodinném domě si majitel přál jen chytrá světla a automatické vytápění. Loxone Partner mu bez problému vyhověl. Obyvatelé jiného domu naopak chtěli, aby jim inteligentní systém řídil prakticky veškeré technologie. A tak partner integroval osvětlení, stínění, vytápění, přístup, zabezpečení, větrání, multimédia, hudbu, fotovoltaiku a správu energií, dále zavlažování zahrady a bazénovou technologii – také žádný problém.

Nový Sborník referencí publikovaný společností Loxone ukazuje na více než 30 projektech různé případové studie projektů a řešení, o která se postarali Loxone Partneři. Domácnosti jsou přitom jen jednou z prezentovaných kategorií. Sborník referencí dále mapuje developerské projekty (bytové i rodinné domy), kancelářské budovy, pohostinství (hotely, penziony, restaurace atd.) i speciální aplikace. Čtenáři zjistí například to, jak chytře automatizovat vytápění lavic v kostele, věžní hodiny, průmyslovou halu nebo dokonce vytápění včelího úlu.

loxone reference

On-line publikace je volně dostupná a určena široké veřejnosti i odborníkům z oboru, aby se mohli seznámit s rozmanitostí možností Loxone. Samotné reference jsou doplněné rozhovory s partnery či pražským architektem Lukášem Janoutem.

Rok 2021 je pro nás potvrzením prohlášení z předchozích roků, že Loxone Miniserver patří do každého projektu – od malé jednoúčelové instalace, přes rezidenci až po ty největší budovy,“ vysvětluje důvody tvorby Sborníku referencí Milan Randl, CEO Loxone CZ/SK/PL/UK & Board of Directors US.

Více informací o Loxone naleznete na www.loxone.com/cscz/

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl kveten 2022

ElektroPrůmysl.cz, květen 2022

Číslo je zaměřené především na konektorovou techniku a kabelovou konfekci.

Zajímavé odkazy

Nastavte si své Centrum preferencí a získejte třeba SMART TV Tím, že více specifikujete oblasti zájmů ve svém profilu, vás automaticky zařadíme do slosování o hodnotné ceny.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.

Najdete nás na Facebooku