Loxone uvádí Sborník referencí. Ukazuje nekonečné možnosti inteligentní automatizace

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Společnost Loxone publikovala Sborník referencí. Na příkladech z praxe ukazuje, jak rozmanité jsou možnosti inteligentní automatizace. Vhodná je pro developerské projekty i třeba zámeckou prohlídku.

V jednom rodinném domě si majitel přál jen chytrá světla a automatické vytápění. Loxone Partner mu bez problému vyhověl. Obyvatelé jiného domu naopak chtěli, aby jim inteligentní systém řídil prakticky veškeré technologie. A tak partner integroval osvětlení, stínění, vytápění, přístup, zabezpečení, větrání, multimédia, hudbu, fotovoltaiku a správu energií, dále zavlažování zahrady a bazénovou technologii – také žádný problém.

Nový Sborník referencí publikovaný společností Loxone ukazuje na více než 30 projektech různé případové studie projektů a řešení, o která se postarali Loxone Partneři. Domácnosti jsou přitom jen jednou z prezentovaných kategorií. Sborník referencí dále mapuje developerské projekty (bytové i rodinné domy), kancelářské budovy, pohostinství (hotely, penziony, restaurace atd.) i speciální aplikace. Čtenáři zjistí například to, jak chytře automatizovat vytápění lavic v kostele, věžní hodiny, průmyslovou halu nebo dokonce vytápění včelího úlu.

loxone reference

On-line publikace je volně dostupná a určena široké veřejnosti i odborníkům z oboru, aby se mohli seznámit s rozmanitostí možností Loxone. Samotné reference jsou doplněné rozhovory s partnery či pražským architektem Lukášem Janoutem.

Rok 2021 je pro nás potvrzením prohlášení z předchozích roků, že Loxone Miniserver patří do každého projektu – od malé jednoúčelové instalace, přes rezidenci až po ty největší budovy,“ vysvětluje důvody tvorby Sborníku referencí Milan Randl, CEO Loxone CZ/SK/PL/UK & Board of Directors US.

Více informací o Loxone naleznete na www.loxone.com/cscz/

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.
Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS

Najdete nás na Facebooku