Jaké jističe a rozváděčové systémy se umístily v hodnocení kvality na čelním místě?

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly v projektu Kvalitní stavební materiály českými elektrikáři a profesionály z řad elektroinstalačních firem ohodnoceny nadprůměrně dobře.

Do projektu byli zapojeni výrobci a profesionálové ze stavebních realizačních firem zařazeni a hodnotili kvalitu na základě svých dlouholetých zkušeností. Již po druhé za sebou se na čelním místě v této anketě umístily výrobky společnosti Eaton. Dle hodnotitelů se nejvíce používanou značkou jističů a rozváděčových systémů stala značka Eaton (používalo jí 54 % elektrikářů a profesionálů z elektroinstalačních firem).

cena tz 1

Nejpoužívanější rozvodnicí ze sortimentu společnosti Eaton je typ KLV. Tyto rozvodnice jsou určeny jak pro bytové, tak domovní instalace a jsou oblíbené především pro svůj povedený design, kvalitu provedení a jednoduchost použití. Nové multimediální provedení určené pro montáž elektronických zařízení jako jsou modemy, zesilovače, domovní řídicí systémy apod. rozšiřuje další možnosti využití řady rozvodnic KLV. Dalším velmi oblíbeným přístrojem je jistič PL7, který i přes neustálý vývoj a vylepšování si zachoval základní rozměrové rysy a je tedy zpětně kompatibilní s jističi instalovanými před více než 10 lety. I přes veškeré inovace si jistič PL7 zachoval barevnou páčku pro snadné rozlišení jmenovitého proudu, snadné propojování lištami je samozřejmostí. Inovované provedené jističe PL7 uvedené na trh v srpnu 2017 bylo připraveno ve spolupráci s distribučními společnostmi, aby splňovalo jejich nejnáročnější požadavky.

cena tz 2

Jak hodnotili profesionálové kvalitu jističů a rozváděčových systémů na základě osobní zkušenosti z minulého roku? Jističe a rozváděčové systémy Eaton byly extrémně dobře ohodnoceny, a to z možných 10 bodů získaly 9 bodů. Potvrdilo se, že společnost Eaton patří dlouhodobě k tradičním výrobcům jističů jak pro domovní, tak pro průmyslové aplikace.

cena tz 3

Nejvíce profesionálů uvedlo jako nejlepší značku jističů a rozváděčových systémů Eaton.

Detailnější informace o hodnocení kvality jističů a rozváděčových systémů se dozvíte na: http://kvalitnistavebnimaterialy.cz/vysledky-jistice-a-rozvadecove-systemy/

Veškeré výstupy byly zpracovány nezávislou výzkumnou agenturou Atmosphere, člen Simar.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2019

Číslo je zaměřené na rozváděčovou techniku, datová centra, měřicí a zkušební techniku

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.