GEWISS – partner pro elektroinstalace nejen v průmyslu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Elektro-System-Technik, s. r. o., výhradní dodavatel značky GEWISS v ČR a SR, představuje produkty vhodné pro elektroinstalace, kde jsou vyšší nároky na odolnost proti prachu, vodě, chemikáliím a mechanickému poškození.

Vysoce výkonné vačkové vypínače 70 RT HP

GEWISS nabízí řadu nástěnných vačkových vypínačů 70 RT HP, které jsou k dostání v plastových nebo kovových krabicích, ve verzích od 16 A do 160 A, pro řídicí i bezpečnostní aplikace. Řada v rozsahu 16 A až 63 A zahrnuje možnost montáže do čelního panelu rozvaděče nebo na DIN lištu a každý přístroj lze vybavit pomocnými kontakty.
70 RT HP představuje vylepšený, ergonomicky navržený, robustní vypínač, který je ideální do těžkých provozů – je odolný proti nárazům, mechanickému namáhání, UV záření i chemikáliím.
Vačkový vypínač je v termoplastové krabici a poskytuje stupeň krytí IP 66 / IP 67 / IP 69, což zabezpečuje, že produkt je úplně chráněn proti prachu a tekutinám, i když se jedná o horkou, vysokotlakou stříkající vodu. Lze ho tedy použít i v nejnáročnějších prostředích.
Plastový kryt přístroje 70 RT HP je upevněn čtyřmi šrouby, které jsou utaženy pootočením o 1/4 otáčky – jednodušší a rychlejší systém k montáži a demontáži plastového krytu, než tomu bylo doposud. Inovativní uzamykací systém poskytuje prostor až na 3 visací zámky a umožňuje uzamknout vypínač v poloze ZAP a VYP (v bezpečnostní verzi je možné vypínač zamknout pouze v poloze VYP). Tato nová řada přináší technická řešení sloužící k snadné instalaci: dvojité metrické průchodky na horní i spodní straně, vnější upevňovací body pro montáž na stěnu a velký vnitřní prostor pro připojování kabelů. Vypínač lze vybavit pomocnými kontakty.

GEWISS prumysl 1

Nástěnná modulární pouzdra 27 COMBI

Kompletní a univerzální systém skládacích modulárních pouzder, který dokonale splňuje požadavky na instalaci v bytovém i průmyslovém sektoru. Dokonalé utěsnění je zajištěno uzavíracím systémem dvířek s těsněním. Speciální průhledná membrána u přístrojů IP 55 s drážkami usnadňuje ovládání přístrojů. V řadě 27 Combi nabízíme několik typů provedení, ze kterých si vybere opravdu každý: na DIN lištu, nástěnné, pro elektroinstalační lišty a kanály nebo pro montáž na sloup. Montáž modulárních pouzder je velmi snadná, a to díky velkému vnitřnímu prostoru pro zapojení kabelů. Můžete realizovat vlastní konfigurace na míru, jež se přizpůsobí jakémukoliv typu požadavku.

GEWISS prumysl 2

Elektro-System-Technik s.r.o.
Pod Pekárnami 338/12, Praha 9
Tel.: +420 266 090 711
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.est-praha.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cerven 2022

ElektroPrůmysl.cz, červen 2022

Číslo je zaměřené na energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Zajímavé odkazy

Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Ušetřete 30% nákladů se systémovou technikou! Zbavte se tlaku na náklady jednou pro vždy. Díky decentrální instalaci ušetříte až 30%. Je to tak jednoduché! Vše, co musíte udělat, je: Prostě jít do toho.
Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.

Najdete nás na Facebooku