Firma ABB je předním světovým výrobcem induktivních přístrojových transformátorů a senzorů pro soustavy vysokého napětí (podle IEC názvosloví jsou sensory označeny jako elektronické přístrojové transformátory). Přístrojové transformátory a senzory jsou vyráběny a zkoušeny za použití nejmodernějších technologií a nabízeny v mnoha ucelených typových řadách.

Jednofázové nebo třífázové transformátory s přirozeným chlazením se vyrábějí podle normy ČSN EN 61 558 a jsou určeny pro trvalé zatížení. Transformátory lze vyrobit buď v provedení podle katalogových listů, nebo dle požadavku zákazníka.

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cervenec 2022

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2022

Číslo je zaměřené na spínací techniku, strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku