Novinky z oblasti optoelektronických snímačů

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Z bohatého portfolia produktů společnosti Balluff, určených především pro snímání objektů, měření délek a průmyslovou identifikaci jsou v článku představeny dvě technické novinky z oblasti snímání objektů.

BOS 18M  - Laserová technika pro snímaní s vysokou přesností

Novou řadu optoelektronických snímačů BOS 18M Laser charakterizují dlouhé dosahy a absolutní přesnost při snímání malých dílů. Tato řada disponuje Laserem Třídy 1 a je dostupná s axiálním nebo radiálním výstupem světla. Snímače jsou dostupné ve všech režimech snímání: difúzní, reflexní nebo v jednocestné optické závoře. Zaostřený světelný paprsek je nepřehlédnutelný i na dlouhé vzdálenosti. Robustní kovové pouzdro umožnuje tyto snímače použít i v náročných průmyslových podmínkách.

balluff snimace 2016 11 1

BOS 21M  - Difusní snímač s potlačeným pozadím

Kompaktní a robustní. To jsou nové snímače řady BOS 21M s potlačeným pozadím. Nejmodernější snímačové technologie a robustní kovové pouzdro s krytím IP67 vytváří ty správné předpoklady pro všestranné použití v oblasti robotiky a automatizace, ale i pro náročná průmyslová prostředí. Tyto snímače jsou dostupné ve variantách s laserovým nebo červeným světlem. Jasné a silné červené světlo je vhodné pro spolehlivé snímání i tmavých objektů, např. v balícím průmyslu. Varianta s laserovým paprskem snímá i ty nejmenší objekty s absolutní spolehlivostí. Pomocí nastavitelného potenciometru je zabezpečeno rychlé nastavení, jednoduchý a ekonomický provoz snímače. Široký rozsah příslušenství, jakou jsou montážní držáky, příchytky, rybinové svorky umožnují nastavitelnou montáž snímače do prakticky libovolné polohy.

balluff snimace 2016 11 2

Balluff CZ s.r.o.
Pelušková 1400
198 00 Praha 9 - Kyje
Tel.: +420 281 000 666
Fax: +420 281 940 066
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.balluff.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
ProfCom, s.r.o. (Professional Component Services) Autorizované zastoupení a distribuce produktů průmyslové automatizace značky Delta pro ČR a SR.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.