Vše v jednom systému - COMAU a B&R integrují robotiku do řízení strojů

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

COMAU a B&R se vydávají s aplikací openROBOTICS na nové cesty při integraci robotů do strojů a zařízení. COMAU poskytuje pro tento účel kompletní portfolio robotů s užitečným zatížením v rozmezí od 3 do 650 kg.


„Naši zákazníci na celém světe profitují z univerzálního a jednotného programování všech komponentů zařízení včetně aplikovaných robotů. Tímto způsobem lze optimálně implementovat celistvé koncepce diagnostiky, ovládání a údržby pro celé zařízení", říká pan Tobias Daniel, vedoucí prodeje a marketingu firmy COMAU Robotics. „To je na trhu jedinečné." Doposud jsou pro roboty a stroj nezbytná samostatná řízení nebo brány.

Open ROBOTICS

Dokonalá synchronizace

Roboty COMAU na celém světě lze nyní úplně a konzistentně integrovat do stroje nebo výrobní linky, pokud jsou vybaveny automatizačními komponenty společnosti B&R. „Zákazník jednoduše zvolí příslušný robot COMAU v softwaru automatizace Automation Studio a pomocí mapp Technology může tento robot integrovat do automatizace strojů a dokonale jej synchronizovat", vysvětluje pan Walter Burgstaller, obchodní ředitel pro Evropu společnosti B&R. „To nelze dosáhnout pomocí obvyklých a často náročných řešení pomocí rozhraní".

Více naleznete na: www.br-automation.com

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, září 2022

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Monitorování systémy transformátorů v průmyslu Komplexní řešení pro on-line diagnostiku. Pomoc při optimalizaci údržby a využití strojů. Včasná indikace hrozících poruch.
Termokamera pro mobilní telefon - HMINI1 Modul pro mobilní telefon s OS Android a USB-C, rozlišení 160x120 a 25 Hz snímkování.
Špičkové nástroje pro odvíjení, protahování a tažení kabelů Profesionální nástroje a pomůcky, které maximálně zefektivní práci a zklidní nervy každého elektromontéra a elektrikáře. Ať se jedná o elektrikářská protahovací pera, odvíječky kabelů a cívek nebo tažení kabelů, vždy máme pořádná esa v rukávu!

Najdete nás na Facebooku