Robustní panelový all-in-one počítač PPC-FW19D-ULT5

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

ELVAC představuje novinku v portfoliu z dílny iEi Integration, robustní panelový počítač PPC-FW19D-ULT5, určený pro výrobní závody, které potřebují spolehlivou IT techniku s dlouhou životností.

Průmyslové linky jsou v drtivé většině místa, kde se tvoří prach, v některých případech jemné kovové špony nebo kapalný aerosol. Zpravidla jsou zde velmi rozdílné teploty v závislosti na ročním období. Dalším aspektem u automatizace průmyslové výroby je schopnost celého zařízení pracovat 24 hodin denně. Taková výpočetní technika nesmí být citlivá na výkyvy teplot a v kombinaci s teplem, které sama vyzařuje, musí mnohdy snést vysokou zátěž svého pracovního prostředí. Schopnost dlouhodobě spolehlivě fungovat a přestát rozdílné teploty pomáhají u průmyslového počítače zajistit především pečlivě navržený design s efektivními pasivními chladiči bez točivých částí a ryze průmyslovými komponentami s optimalizovaným tepelným výkonem. Pro tyto typicky průmyslové aplikace je nejvhodnějším řešením robustní all-in-one počítač PPC-FW19D-ULT5.

prumyslovy pc 2021 1
Novinka PPC-FW19D-ULT5 je osazena energeticky úspornými procesory Intel® osmé generace Whiskey Lake-U. Konkrétně dvěma volitelnými variantami Intel® i5-8365U 4,10 GHz a Intel Celeron® 4305U 2,20 GHz. Velikost LCD panelu je 18,5 palců a najdeme zde odolnou projekčně kapacitní dotykovou technologii určenou pro více dotykové ovládání. Displej poskytuje rozlišení 1366 x 768 px a jas 400 nitů. Nově je panel vylepšen o antireflexní úpravu, která eliminuje odlesky světla. Přes HDMI rozhraní je možné připojení druhého monitoru. Počítač PPC-FW19D-ULT5 je dodáván s předinstalovanou pamětí DDR4 SO-DIMM s kapacitou 4 GB rozšiřitelnou až na 32 GB. Zadní část panelového počítače je vybavena pasivním chladičem a v levé části je prostor pro 2,5” HDD/SSD SATA 6Gb/s, který je snadno přístupný pro servisní účely.

prumyslovy pc 2021 4
Systém nabízí dostatečný počet vstupů a výstupů. Disponuje třemi Gigabit LAN porty, přičemž dva z nich současně umožňují PoE napájení, což znamená redukci kabeláže použitím jednoho kabelu pro přívod elektrické energie a dat současně. Dále zde jsou 4x USB 3.2 Gen2; 1x RS-232 a 1x RS-232/422/485. V neposlední řadě je třeba zmínit možnost rozšíření funkcí panelového počítače až o dvě M.2 karty. První rozšíření je přes modul typu M.2 2230 A-Key, který umožňuje doplnění o Wi-Fi, Bluetooth nebo další USB port. Druhý typ rozšiřujícího modulu je M.2 2280 M-Key pro rozšíření o druhý disk typu NVMe SSD s podporou PCIe 3.0 x4. Samozřejmostí je variabilita montáže: do panelu, na zeď, na ramenový držák, do 19“ RACKu nebo do dveří rozvaděče.
PPC-FW19D-ULT5 je schopno pracovat v teplotách od -10 až do 50 °C a nabízí přední krytí IP66. Tyto vlastnosti doplňují komplexní průmyslový standard, který je nezbytný pro výpočetní a informační technologie ve výrobních halách, v průmyslové automatizaci a na montážních linkách.
Společnost ELVAC a.s. je výhradním distributorem výrobce IEI Integration na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

Více informací naleznete na www.elvac.eu

prumyslovy pc 2021 3

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, listopad 2023

Číslo je zaměřené na napájecí zařízení, zálohovaní, měření a regulaci odběru elektrické energie.

Zajímavé odkazy

Inspekční minikamera s bezdrátovým přenosem obrazu První inspekční minikameru na světě, která využívá k přenosu obrazu vestavěný wi-fi hotspot pro pohodlné a bezpečné inspekce i těch nejnepřístupnějších míst.
Z elektrárny rovnou do vaší firmy Rezervujte si dodávku elektřiny přímo v elektrárně. Výhodná nabídka elektřiny pro velkoodběratele přímo od výrobce.
Schneider Electric | Vezměme to prakticky! EcoStruxure Power Design – NOVINKY | Nejširší nabídka 3f UPS na trhu |Spínací, jistící a ochranné přístroje | VN rozváděče bez plynu SF6 | EcoStruxure for eMobility – nabíjecí stanice | Jak jednoduše vybrat správný 3f zdroj UPS
Panasonic - Přesná detekce laserovým měřicím senzorem HG-F Dosah až 3 metry, robustní hliníkové pouzdro a snadné nastavení. Miniaturními rozměry 20 x 44 x 25 mm a krytí IP67 včetně digitálního displeje.

Najdete nás na Facebooku