Robustní panelový all-in-one počítač PPC-FW19D-ULT5

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

ELVAC představuje novinku v portfoliu z dílny iEi Integration, robustní panelový počítač PPC-FW19D-ULT5, určený pro výrobní závody, které potřebují spolehlivou IT techniku s dlouhou životností.

Průmyslové linky jsou v drtivé většině místa, kde se tvoří prach, v některých případech jemné kovové špony nebo kapalný aerosol. Zpravidla jsou zde velmi rozdílné teploty v závislosti na ročním období. Dalším aspektem u automatizace průmyslové výroby je schopnost celého zařízení pracovat 24 hodin denně. Taková výpočetní technika nesmí být citlivá na výkyvy teplot a v kombinaci s teplem, které sama vyzařuje, musí mnohdy snést vysokou zátěž svého pracovního prostředí. Schopnost dlouhodobě spolehlivě fungovat a přestát rozdílné teploty pomáhají u průmyslového počítače zajistit především pečlivě navržený design s efektivními pasivními chladiči bez točivých částí a ryze průmyslovými komponentami s optimalizovaným tepelným výkonem. Pro tyto typicky průmyslové aplikace je nejvhodnějším řešením robustní all-in-one počítač PPC-FW19D-ULT5.

prumyslovy pc 2021 1
Novinka PPC-FW19D-ULT5 je osazena energeticky úspornými procesory Intel® osmé generace Whiskey Lake-U. Konkrétně dvěma volitelnými variantami Intel® i5-8365U 4,10 GHz a Intel Celeron® 4305U 2,20 GHz. Velikost LCD panelu je 18,5 palců a najdeme zde odolnou projekčně kapacitní dotykovou technologii určenou pro více dotykové ovládání. Displej poskytuje rozlišení 1366 x 768 px a jas 400 nitů. Nově je panel vylepšen o antireflexní úpravu, která eliminuje odlesky světla. Přes HDMI rozhraní je možné připojení druhého monitoru. Počítač PPC-FW19D-ULT5 je dodáván s předinstalovanou pamětí DDR4 SO-DIMM s kapacitou 4 GB rozšiřitelnou až na 32 GB. Zadní část panelového počítače je vybavena pasivním chladičem a v levé části je prostor pro 2,5” HDD/SSD SATA 6Gb/s, který je snadno přístupný pro servisní účely.

prumyslovy pc 2021 4
Systém nabízí dostatečný počet vstupů a výstupů. Disponuje třemi Gigabit LAN porty, přičemž dva z nich současně umožňují PoE napájení, což znamená redukci kabeláže použitím jednoho kabelu pro přívod elektrické energie a dat současně. Dále zde jsou 4x USB 3.2 Gen2; 1x RS-232 a 1x RS-232/422/485. V neposlední řadě je třeba zmínit možnost rozšíření funkcí panelového počítače až o dvě M.2 karty. První rozšíření je přes modul typu M.2 2230 A-Key, který umožňuje doplnění o Wi-Fi, Bluetooth nebo další USB port. Druhý typ rozšiřujícího modulu je M.2 2280 M-Key pro rozšíření o druhý disk typu NVMe SSD s podporou PCIe 3.0 x4. Samozřejmostí je variabilita montáže: do panelu, na zeď, na ramenový držák, do 19“ RACKu nebo do dveří rozvaděče.
PPC-FW19D-ULT5 je schopno pracovat v teplotách od -10 až do 50 °C a nabízí přední krytí IP66. Tyto vlastnosti doplňují komplexní průmyslový standard, který je nezbytný pro výpočetní a informační technologie ve výrobních halách, v průmyslové automatizaci a na montážních linkách.
Společnost ELVAC a.s. je výhradním distributorem výrobce IEI Integration na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život. Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

Více informací naleznete na www.elvac.eu

prumyslovy pc 2021 3

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2021

ElektroPrůmysl.cz, červenec 2021

Číslo je zaměřené na spínací techniku, bezpečnost strojních zařízení, hromosvody a uzemnění.

Zajímavé odkazy

Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
Moduly PAPAGO Pro měření nejrůznějších veličin, monitorování i ovládání přes Ethernet (síť LAN), WiFi nebo GSM.
Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.

Najdete nás na Facebooku