Průmyslový počítač Cincoze GP-3000 pro intenzivní zpracování obrazu

Typografie
  • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nový PC Cincoze GP-3000 kombinuje výkonnou základní platformu s možnostmi rozšíření o grafické karty což z něj činí ideální řešení pro aplikace umělé inteligence, algoritmů strojového učení nebo pro pokročilou automatizaci.

Exkluzivní rozšiřující moduly GEB (GPU Expansion Box) poskytují možnost doplnit výkonný průmyslový počítač GP-3000 až o dvě výkonné grafické karty plné délky, které umožní nepřetržité zpracování obrazu a komplexní výpočty pro strojové učení, autonomní řízení, automatickou vizuální kontrolu nebo mobilní monitoring.
Nový počítač Cincoze GP-3000 nabízí extrémní výpočetní výkon díky volitelným procesorům Intel® Xeon® nebo Core ™ i3 / i5 / i7 8. a 9. generace s čipovou sadou Intel® C246 a možností osazení dvou DDR4 SO-DIMM RAM, podporujícího celkově až 64 GB operační paměti, což je konfigurace ideální pro složité operace a multitasking. Potřebujete ještě větší výkon? Pro ten případ jsou připraveny rozšiřující moduly GEB a to GP-3001 nebo GP-3002, které nabízejí kombinaci úžasných funkcí s možnosti rozšíření o ty nejvýkonnější grafické karty dostupné na trhu. Výrobce Cincoze vyvinul unikátní nastavitelný úchytný systém, který nejen zafixuje grafickou kartu, ale i zajistí dodatečnou ochranu proti otřesům v prostředí s vysokými vibracemi. Rozšiřující moduly GEB nabízejí několik vestavěných slotů PCIe pro různé vysokorychlostní rozšiřující karty.

Cincoze GP 3000 2021 1Předností GPU počítače GP-3000 je široká škála vysokorychlostních I/O rozhraní včetně šesti portů USB 3.2 Gen2 (10Gbps) a pěti připojení GbE LAN, najdete zde i standardní vstupy jako HDMI, DisplayPort, VGA a 2x RS-232/422/485 COM. Prostřednictvím exkluzivních technologií CMI a CFM vyvinutých a patentovaných společností Cincoze, je možné dále PC rozšířit až o osm portů GbE PoE, dva USB 3.2 nebo o duální 10 Gb/s LAN porty. Pro ukládání dat jsou k dispozici úložiště zahrnují vysokorychlostní sloty M.2 NVMe a čtyři pozice pro 2,5 ”HDD či SSD, které jsou vyměnitelné za provozu z přední strany PC. Systém poskytuje vysokou datovou propustnost nebo úplnou redundanci dat díky podpoře RAID 0/1/5/10. Další možností o rozšíření je modul IGN s funkcí kontroly napětí po nastartování a vypnutí vozidla. Pomocí IGN se nastaví v systému zpožděný čas vypnutí napájení a ochrání data a počítač při nestabilním napájení.

Cincoze GP 3000 2021 2
Dech beroucí výkon systému znamená neúprosné požadavky na přesný design pro odvod tepla a celkový rozpočet na napájení, a to až 720 W, který zajišťuje spolehlivou účinnost v náročných průmyslových aplikacích. Unikátní tepelný design a diskrétní chladicí systémy pro CPU a GPU maximalizují účinnost rozptylu tepla. Kromě toho je k dispozici sada externích ventilátorů pro vytvoření aktivního proudění vzduchu pro odvod tepla v prostředích s nízkým průtokem vzduchu.

Cincoze GP 3000 2021 3
Cincoze GP 3000 2021 4


V souladu s průmyslovým standardem se GP-3000 vyznačuje širokou podporou pracovní teploty od -40 °C do +70 °C, odolností proti otřesům a vibracím 50G až 5G a splňuje certifikaci MIL-STD-810G. GP-3000 má i certifikaci E-mark a EN 50155 (EN 50121-3-2), takže je vhodný pro nasazení v kolejových a dopravních aplikacích. Dále je vybaven širokopásmovým napěťovým vstupem 9 až 48 V DC, přepěťovou ochranou, nadproudovou ochranou a ESD ochranou.

Cincoze GP 3000 2021 5
Díky spojení špičkového výpočetního a grafického výkonu, škálovatelnosti, funkcionality a unikátního designu, přináší počítač GP-3000 výjimečné řešení, které splňuje kritické požadavky dnešního světa strojového vidění, rozpoznávání obrazu a autonomní dopravy.
Podrobnější informace o počítačích značky Cincoze získáte na internetových stránkách společnosti ELVAC a.s. (www.elvac.eu), která je výhradním distributorem na českém trhu a disponuje technickým zázemím a zkušenostmi, které těmto výrobkům vdechují život.
Současně nabízí široké portfolio průmyslových počítačů a komponent na míru vašemu stroji nebo aplikaci, a to vše s rozšířenou zárukou až na 5 let.

Cincoze GP 3000 2021 6

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz zari 2021

ElektroPrůmysl.cz, září 2021

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Zajímavé odkazy

Rittal - váš silný partner pro výrobu rozváděčů Z našich inovativních výrobků z oboru rozváděčů, rozvodu proudu, klimatizace a IT infrastruktury jsme vytvořili ucelený systém pro váš úspěch.
Moduly PAPAGO Pro měření nejrůznějších veličin, monitorování i ovládání přes Ethernet (síť LAN), WiFi nebo GSM.
Měřicí a regulační technika Ucelená nabídka měřicí a regulační techniky pro výrobce a distributory elektrické energie, spotřebitele elektrické a jiných energií, výrobce elektrických a dalších zařízení, která tuto techniku využívají.
Bezpapírový zapisovač OMR 700 Modulový registrační přístroj do provozů, kde je potřeba na jednom místě zobrazovat a zaznamenávat větší množství elektrických či neelektrických veličin.
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.

Najdete nás na Facebooku