Průmyslové počítače noax spolehlivé v rozsahu od -30°C až do +55°C

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Průmyslové počítače noax spolehlivě pracují při teplotách od -30°C do +55°C. Z toho profitují především společnosti, jež musí používat IPC při vysokých či extrémně nízkých teplotách. Při nasazení v extrémních podmínkách provozu selhává mnoho počítačů – např. při přípravě zakázky v chladírenském skladě, při evidenci provozních dat u vysoké pece nebo při zajišťování zpětná dosledovatelnosti v udírně.

Početná odvětví jsou přesto odkázána na to, aby jejich interní provozní procesy byly IPC podporovány za vysokých či nízkých teplot. Pro tyto aplikace nabízí společnost noax Technologies AG pro své průmyslové počítače řady Compact, Steel a Panel rozšířený rozsah provozních teplot. Pro průmyslové počítače s touto volitelnou možností zaručuje společnost noax spolehlivou funkci v teplotním rozsahu -30°C až +55°C.

noax pc teplota 1

Spolehlivé zpracování informací navzdory třeskuté zimě nebo tropickému vedru

Pro průmyslové počítače noax v rozšířeném rozsahu provozních teplot se používají speciální komponenty, navržené pro nasazení při extrémně nízkých nebo vysokých teplotách. Patří k nim mezi jiným paměťová média, jako např. speciální disky nebo disky SSD. Vlastní vyhřívací systém je při použití těchto speciálních komponentů zbytečný. V tomto spočívá výhoda průmyslových počítačů noax v rozšířeném rozsahu provozních teplot, neboť jsou okamžitě připravené k používání při teplotách hluboko pod bodem mrazu, protože odpadá časově náročný ohřev. Naproti tomu při vysokých teplotách okolí hlídá mikrokontrolér teploty uvnitř průmyslového počítače a chrání ho tak proti nadměrnému zahřátí. Jednoduše ovladatelný software nSMART zobrazuje teploty a umožňuje uživateli libovolně konfigurovat veškerá nastavení. U všech průmyslových počítačů noax jsou komponenty navzájem optimálně sladěny tak, aby zajišťovali spolehlivou činnost.
Každý průmyslový počítač noax se podrobuje náročným zkušebním procesům. Patří k nim např. 48 hodin trvající zahořovací test. Průmyslové počítače pro rozšířený rozsah provozních teplot jsou podrobovány dodatečné zkoušcei v klimatizační komoře. Zákazníci společnosti noax tak mohou spoléhat na to, že obdrží průmyslový počítač, který je testován pro extrémní provozní podmínky. Možnost rozšíření provozního rozsahu teplot poskytuje uživateli větší jistotu při provozu a vyšší spolehlivost.

noax pc teplota 2

Další informace na adrese www.noax.com.

 

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, říjen 2019

Číslo je zaměřené na rozváděčovou techniku, datová centra, měřicí a zkušební techniku

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

ENIKA.CZ s.r.o. - E-SHOP Český výrobce a distributor bezdrátových technologií, svítidel a elektrokomponent.
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.