Nové průmyslové kamery Giganetix SMARTEK Vision

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Chorvatská společnost SMARTEK Vision patří mezi světové výrobce kamer pro strojové vidění. Ucelená řada kamer Giganetix a Giganetix Plus nabízí výrobcům kamerových systémů nové možnosti v integraci kamer a rozšiřuje oblasti použití průmyslových kamer.

Giganetix 1

Kamery Giganetix a Giganetix Plus jsou technicky vyspělé, cenově dostupné, a snadno použitelné digitální kamery určené pro zobrazování aplikací strojového vidění. Kamery SMARTEK Vision nabízí vynikající kvalitu obrazu s minimálním šumem a komplexní sadou funkcí v kombinaci s širokým výběrem CCD a CMOS senzorů firem SONY, OnSemi (Aptina) a Truesense Imaging. Kamery nabízejí rozlišení až 12 Mpx. Plná kompatibilita hardware a software se standardy GigE Vision umožňuje bezproblémovou integraci do stávajících systémů.
Mezi největší výhody kamer Giganetix a Giganetix Plus patří vynikající odvod tepla. Díky hliníkovému plášti daleko lépe odvádí teplo. Kamery se tedy tolik nezahřívají, což snižuje hladinu šumu. Kamery jsou konstrukčně řešeny tak, že umožňují uchycení z pěti stran. Na všech čtyřech bočních stranách a také zepředu mají připraveny otvory s metrickým závitem. Toto významně usnadní jejich integraci do strojů. Díky krycím sklíčkům i na černobílých kamerách jsou lépe chráněny proti mechanickému poškození. Kamery disponují dvěma digitálními vstupy a dvěma digitálními výstupy. Tím se rozšiřuje možnost použití i těch nejmenších kamer. Záruka 36 měsíců a možnost opravy po ukončení záruky zaručuje jejich dlouholetou životnost ve strojích. Kamery Giganetix jsou dostupné také ve verzích S90 a Board Level. Jejich integrace do strojů je tak ještě snazší a oblast možného použití ještě širší.

Giganetix2
Potřebnou technickou podporu a pomoc při výběru průmyslových kamer Vám jsme schopni nabídnout díky mnohaletým zkušenostem v oblasti strojového vidění a širokému zaměření společnosti ELCOM, a.s. Všechny kamery lze předvést a vyzkoušet v naší laboratoři nebo přímo u zákazníka.

elcom ir logo

ELCOM, a.s.
Divize Virtuální instrumentace
Technologická 374/6, Ostrava
Tel.. +420 727 968 497
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.prumyslove-kamery.cz

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz cervenec 2019s

ElektroPrůmysl.cz, září 2019

Číslo je zaměřené na elektrické pohony, měniče frekvence, řízení polohy a pohybu.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
EATON TOUR 2019 - Inteligentní jištění a ovládání Konstruktéři, projektanti a elektrotechnici jste zváni zdarma na cyklus odborně-technických přednášek po celé ČR pod vedením špičkových odborníků zaměřených především na praktická řešení a ukázky.
Vyšší úroveň bezpečnosti – NKT instal CYKY Dca Inovovaný kabel s vylepšeným materiálem pláště, nešíří plamen, splňuje požární klasifikaci „Dca“.
Bezplatný odběr časopisu
Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.