Nová řada vidlicových senzorů se světovou novinkou

Typografie
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jsme rádi, že vám můžeme představit naši novou, rozsáhlou řadu vidlicových senzorů pro etiketovací stroje. Patří sem také světová novinka: náš kombinovaný snímač vidlic GSX14E pro všechny typy etiket.

Jedná se o první snímač svého druhu a kombinuje v jednom pouzdře dvě detekční metody - ultrazvuk a optiku. Spojuje výhody obou principů a lze jej využívat velmi flexibilně.

Vidlicové senzory s perfektním výkonem – Komplexní produktová řada pro vaše etiketovací stroje

Přizpůsobení výkonu vidlicového senzoru výkonu vašeho etiketovacího stroje nejen zapůsobí na vaše zákazníky, ale také vám pomůže nakonfigurovat štítkovač na optimální výkon. Naše nová, komplexní produktová řada nabízí velmi širokou škálu funkcí s různými detekčními metodami - speciálně přizpůsobenými potřebám vašich zákazníků.

vidlicove senzory 2020 1

Světová novinka: kombinovaný vidlicový snímač GSX14E – Všestranné bezstarostné řešení pro vaše zákazníky

Používají vaši zákazníci na stroji různé typy štítků? Přepínají vaši zákazníci mezi papírovými etiketami, průhlednými nebo metalizovanými variantami, brožurami nebo dokonce etiketami z nehomogenního kavitovaného materiálu BOPP?
V minulosti to vyžadovalo různé senzory pro správnou detekci štítků. To mělo za následek nejen nižší propustnost stroje a vyšší náklady v důsledku odstávky stroje, ale také to vyžadovalo více času pro nastavení a přenastavení senzorů. Vybavením etiketovacího stroje novým kombinovaným snímačem vidlice GSX14E nyní můžete svým zákazníkům nabídnout kompletní řešení pro všechny typy štítků. Ještě o další přesvědčivý důvod, aby si koncoví zákazníci koupili etiketovací stroj od vaší společnosti.

vidlicove senzory 2020 2
Nový vidlicový senzor GSX14E je prvním snímačem svého druhu na světě a kombinuje v jednom pouzdře dvě detekční metody - ultrazvuk a optiku. Spojuje výhody obou principů a jeho využití je velmi flexibilní. Spolehlivě, rychle a přesně detekuje širokou škálu štítků bez ohledu na vlastnosti jejich materiálu a strukturu povrchu. Dokonce i štítky vyrobené z nehomogenního kavitovaného materiálu BOPP lze spolehlivě detekovat prostřednictvím optického provozního principu. Vidlicový senzor je tak vhodný zejména pro aplikace, kde je třeba detekovat širokou škálu štítků, které v minulosti často vyžadovaly použití více různých vidlicových senzorů.

vidlicove senzory 2020 3

Výhody pro vaše zákazníky:

+ Univerzální použití pro detekci všech typů materiálů etikety a podkladu
+ Při změně produktů nebo obalových materiálů není nutné senzor přenastavit
+ Kratší časy nastavení vedou k vyšším objemům výroby
+ IO-Link pro snadnou správu a vzdálené nastavení senzoru nebo uzamčení tlačítek
+ Pouze jedna montážní poloha pro všechny objekty

SCHMACHTL CZ spol. s r.o.
Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Tel.: +420 244 001 500
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.schmachtl.cz

bannerOM

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl cz leden 2021

ElektroPrůmysl.cz, leden 2021

Číslo je zaměřené na Průmysl 4.0, Internet věcí a průmyslové komunikační sítě.

Najdete nás na Facebooku

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.
 Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby zasílání časopisu zdarma. Informace o zpracování osobních údajů
Časopis vychází 1x měsíčně.

Zajímavé odkazy

TERMOKAMERY.cz – novinky a akční ceny! Vyberte si termokameru přesně dle Vašeho požadavku. Technické poradenství, profesionální přístup, prodej, odborná školení, servis a kalibrace. Vyžádejte si předvedení termokamer zdarma přímo ve vaší firmě!
Nová barva, snadná identifikace! NKT představila barevnou identifikaci instalačních kabelů NKT instal PLUS CYKY-J a CYKYLo-J 3 x 1,5 mm2 modrým pruhem a 3 x 2,5 mm2 zeleným pruhem.
VOLTWORLD.cz - Svět měřicí techniky! Internetový obchod s kvalitní měřicí technikou osvědčených světových značek. Akční ceny, výhodné sady, půjčovna, servis, kalibrace, školení a semináře.
Řešení pro revizní techniky a rozváděčové skříně Metra Blansko je zakladatelem výroby elektrických měřicích přístrojů. Měření elektrických i neelektrických veličin přístroji Metra jsou přesnými a spolehlivými pro zákazníky již více jako 100 let.