Neřízené switche Spider III

Typografie
 • Nejmenší Malé Střední Velké Největší
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Nejnovější řada neřízených switchů SPIDER III od společnosti Hirschmann splňuje rozmanité potřeby průmyslové sítě s využitím nejmodernějších technologií ve dvou základních produktových řadách - Standard a Premium.

Společnost Hirschmann, jež je součástí skupiny Belden, nabízí kompletní řešení pro vaši síťovou infrastrukturu - od neřízených switchů až po zařízení páteřní sítě (backbone). V nabídce nechybí taktéž celulární a WiFi routery.
Cenově dostupná skupina neřízených switchů SPIDER III, která nahrazuje dnes již zastaralé, v průmyslu hojně využívané, řady SPIDER a SPIDER II, umožňuje síťovým administrátorům spolehlivě přenášet data na velké vzdálenosti rychlostí až 1Gbit/s. Technologie Plug-and-Play zajišťuje jednoduchou instalaci i údržbu. Jsou ideální pro použití ve výrobních závodech, solárním průmyslu, řízení dopravy a především pro výrobce strojů a rozváděčů. Řada Premium navíc splňuje potřebné standardy pro použití v procesní automatizaci, dopravě a námořních aplikacích. Všechny switche zároveň splňují PROFINET Conformance Class A, což umožňuje jejich využití v PROFINET sítích.

switche Spider 1

SPIDER III Standard Line

Vytvořeno speciálně pro výrobce strojů a rozváděčů v odvětví automatizace. Standardní switche zprostředkují cenově dostupné vstupní řešení. Tyto kompaktní zařízení nabízí až osm Fast nebo Gigabit Ethernet portů, které již nyní zajišťují budoucí požadavky na rychlost a datovou propustnost.

Výroba strojů a údržba

Vzhledem k zvyšujícímu se množství zařízení komunikujících po síti Ethernet, vzniká požadavek na vyšší rychlost a počet portů u průmyslových ethernetových switchů. Řada SPIDER III Standard představuje cenově dostupné řešení, jak využít veškerých výhod ethernetu v kombinaci s kompaktními rozměry.

Automatizace

Plug-and-play technologie umožňuje jednoduchou instalaci a údržbu se zachováním vysoké kvality a spolehlivosti. Nízká spotřeba switchů SPIDER III šetří dlouhodobé náklady spojené s provozem těchto zařízení.

switche Spider 2

SPIDER III Premium Line

Pro sítě s unikátními nebo neustále se rozvíjejícími potřebami, řada Premium nabízí robustní, plně přizpůsobitelné řešení. Uživateli je umožněno nastavovat parametry switche pomocí dostupného USB portu za pomoci uživatelsky přístupného softwarového nástroje, který je volně dostupný. Vysoce odolné kovové pouzdro s volitelným ochranným nátěrem, které splňuje dodatečné průmyslové standardy a certifikace, zajišťuje zvýšenou ochranu i v náročném pracovním prostředí.

Doprava a transport

Řada Premium je díky mnohým specifickým certifikátům vhodná nejen pro použití ve výrobě, ale taktéž pro aplikace v dopravě a transportu:

 • EN 50121-4 pro použití ve železniční dopravě
 • E1 pro použití v pozemních vozidlech
 • GL a DNV pro použití v námořních aplikacích

Náročná prostředí

Switche řady Premium jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky procesní automatizace. Splňují odpovídající průmyslové standardy (např. ISA12.12.01 C1D2 a ATEX, Zone 2), poskytují velmi vysokou dlouhotrvající provozní spolehlivost a to i v extrémních podmínkách.

switche Spider 3

Klíčové vlastnosti

 • Dlouhá střední doba mezi poruchami (MTBF)
 • Nízká spotřeba
 • LED indikace stavu napájení a portů
 • Volitelné počty portů (až 24), druhy přenosových médií (metalické x optické) a konektorů (RJ45,SC,ST,SFP)
 • I v plně gigabitové verzi
 • Napájení 12/24V DC
 • Provozní teploty od -40°C do 70°C

switche Spider logo

ELETECHNIK Czech s.r.o.
Škrobárenská 507/12, 617 00 Brno
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 530 515 300
Fax.: +420 530 515 329
www.eletechnik.cz

Bezplatný odběr časopisu

Chcete odebírat časopis ElektroPrůmysl.cz zdarma? Napište Vaše jméno a e-mail, poté klikněte na tlačítko odebírat.

Časopis vychází 1x měsíčně.

Aktuální číslo časopisu

ElektroPrumysl

ElektroPrůmysl.cz, červen 2024

Číslo je zaměřené energetiku, trafostanice, transformátory a identifikační systémy.

Nadcházející webináře | kurzy

Zajímavé odkazy

Nový design vypínačů a zásuvek si elektrikáři hned oblíbili! Zaujal je novými matnými barvami, plochým tvarem a také dobrou cenou. Třešničkou na dortu je ovládání mobilem.
Training services portal: jedna platforma – mnoho možností Využijte přístup ke školením s mnoha tématy, která jsou přizpůsobena Vašim potřebám. Na portálu najdete nabídku jak bezplatných, tak i placených kurzů, online nebo prezenčně, v češtině i v dalších jazycích.
Decentralizovaná automatizace, žádná řídicí skříň Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.
Na vybrané modely termokamer Hikmicro sleva 15% Jsou to ideální špičkové nástroje pro profesionály v těžkém průmyslu i pro běžnou kontrolu. Akce platí od 20.6. do 20.7.

Najdete nás na Facebooku